Контракти.ua

620  —  28.09
Українська артилерія відрізає ланцюги постачання російських військ на Донеччині
Українська артилерія відрізає ланцюги постачання російських військ на Донеччині

Українці вправно нищать ворогів американськими снарядами з російської гармати

Лють українських артилеристів відчуває на собі ворожа піхота, придушуючи ударний потенціал окупантів на лінії фронту. Українські артилеристи виявляють слабкі місця російської армії і б’ють по скупченню ворога новітніми американськими боєприпасами, йдеться в ТСН.

Часу на відпочинок у бійців  майже немає, бо втримувати цю ділянку на Донецькому напрямку, зізнається 32-річний Іван, подекуди вимагає надзусиль. «Ми тут бігаємо як зайці, то влізло, то вправо, то вперед… Наша задача не дати ворогу пройти, не продавити піхоту», - каже боєць.

Олександр на війні від 2014 року, нині у складі екіпажу гусеничної САУ регулярно передає палкі привіти російським військам снарядами у 122-мм. «Це, щоб робити гумором поганим кацапам, скручується ковпачок при зіткненні з землею, він одразу виривається і осколками б’є піхоту», - розповідає боєць про свої завдання.

Бити піхоту окупантів на цьому напрямку буде і закордонний порох. Нещодавно підрозділ поповнив запаси вбивчого заліза для росіян новими американськими боєприпасами. «Американці підходять креативно, в них підривник окремо упакований», - дивуються бійці.

Максимальна дальність гаубиці 2С1 - 15 кілометрів глиб ворожих позицій. Розганяється ця машина за гарного обслуговування до 80 км за годину. «Це моя Ляля, і я її дуже люблю, буває трошки капризує, але мій механік-водій з нею знаходить спільну мову», - каже боєць.

Відпрацьовувати ворожі цілі бойовий розрахунок має швидко, влучно і непомітно. Адже російські безпілотники у небі полюють саме на нашу артилерію. Отримавши координати скупчення російських військ бійці корегують гармату і наводяться на ціль. Через деякий час бійці отримують підтвердження - ворожа ціль знищена. «Наші задачі не дати їм сконцентрурувати той кулак ударний, війська підтягнути до передка, щоб наступати», – кажуть військові.

Попри те, що ворожу артилерію наші армійці відкинули подалі, лишається загроза далекобійних касетних боєприпасів. Російські війська щільно засипають ними поля і селища довкола. Тому роботи нашим артилеристам на цьому напрямку найближчим часом не бракуватиме.