Контракти.ua

211  —  27.09
На сьогоднішній день введено 134 санкції проти білоруських та російських спортсменів, – Гутцайт
На сьогоднішній день введено 134 санкції проти білоруських та російських спортсменів, – Гутцайт

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт розповів, як Україна у кооперації з міжнародною спортивною спільнотою бореться за усунення представників Росії та Білорусі від змагань.

"На сьогоднішній день 134 санкції по практично всіх федераціях (більше ста), щоб ми не допускали білоруських і російських спортсменів. Хочу зазначити, що за цим стоїть потужна робота наших федерацій, НОК, Сергія Бубки, Міністерства… З першого дня ми всі разом працюємо, щоби не з’являлися спортсмени (на змаганнях, – прим. ред.) з Росії та Білорусі", – заявив Гутцайт.

"З першого дня повномасштабної війни ми це відслідковуємо, пишемо листи, постійно спілкуємось на рівні міністрів спорту та спортивних федерацій. Іншого шляху, окрім дипломатичного, немає. Як президент національної федерації фехтування я написав листа до міжнародної федерації (про недопуск представників РФ і РБ, – прим. ред.). Але президентом цієї федерації є росіянин (Алішер Усманов, – прим. ред.), багато росіян інтегровані до органів управління. Тому іноді це складно, але ми продовжуємо над цим працювати", – наголосив міністр.

Статьи по теме
Україна завоювала
Україна завоювала "бронзу" на чемпіонаті світу-2022 зі спортивної гімнастики

Ігор Радівілов став призером планетарної першості в опорному стрибку.
07.11 — 240

"Це сором": титуловані шведські лижниці пригрозили бойкотом, якщо росіян і білорусів допусять до змагань

Лижниці збірної Швеції не збираються виступати разом з представниками країни-агресорки.
12.10 — 318

Уже не
Уже не "поза політикою": у РФ не перешкоджатимуть мобілізації спортсменів на війну з Україною

Від початку оголошення часткової мобілізації в Росії повістки до військомату почали отримувати всі чоловіки призовного віку, зокрема й спортсмени. Для них влада країни-агресорки не збирається робити виняток.
01.10 — 314