Контракти.ua

1676  —  23.09
Українці найбільше симпатизують Зеленському, Притулі, Кличку і Залужному, - опитування
Українці найбільше симпатизують Зеленському, Притулі, Кличку і Залужному, - опитування

Серед публічних осіб українцям найбільше подобаються Володимир Зеленський, Сергій Притула, Віталій Кличко і Валерій Залужний.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на опитування National Democratic Institute та Київського міжнародного інституту соціології.

Так, респондентам було запропоновано відповісти на запитання, чи подобається їм та, чи інша публічна особа зі списку. За результатами опитування лідером симпатій став президент Володимир Зеленський з 87%.

На другому місці опинився Сергій Притула з 77%.

До Віталія Кличка з симпатією ставляться 63% українців. Майже стільки ж людей - 62% - симпатизують головнокомандуючому Збройних сил України Валерію Залужному.

Опитування "Можливості та перешкоди на шляху демократичного переходу України" проводилося з 2 по 9 серпня 20222 року методом телефонних інтерв'ю з використанням програмного забезпечення CATI.

Було опитано 2510 українців. Рівень похибки не перевищує 2,2%.

Статьи по теме
"Європейська солідарність" лідирує в парламентському рейтингу, - опитування

Якби зараз відбувались вибори до Верховної ради, за "Європейську солідарність" готові проголосувати 22,9% респондентів, які визначились з вибором. З грудня підтримка "Євросолідарності" зросла на 3,1%.
17.02 — 2430

За
За "ЄС" готові голосувати 25,2%, "Слуга народу" відстає на 7%, - опитування

Партія "Європейська солідарність" збільшує відрив від інших політичних сил. За неї готові проголосувати чверть виборців, які готові взяти участь у голосуванні і визначилися з вибором.
02.02 — 4321

Загроза вторгнення РФ. Третина українців готова до збройного спротиву, - опитування
Загроза вторгнення РФ. Третина українців готова до збройного спротиву, - опитування

Кожен третій українець готовий до збройного спротиву в разі вторгнення Російської Федерації. Чинити опір тим чи іншим способом готова половина населення України.
18.12.21 — 1060