Контракти.ua

287  —  20.09
PepsiCo врешті припинила виробництво газованих напоїв у Росії
PepsiCo врешті припинила виробництво газованих напоїв у Росії

PepsiCo Inc припинила виробництво Pepsi, 7UP і Mountain Dew у Росії майже через шість місяців після того, як американська компанія заявила, що призупинить продажі та виробництво після вторгнення РФ в Україну.

Про це повідомляє Reuters.

Видання зазначає, що компанія оголосила про це рішення після того, як агентство Reuters відвідало десятки супермаркетів, роздрібних торговців і спортзалів у Москві та за її межами та знайшло банки та пляшки Pepsi з надрукованими датами виробництва липня та серпня на заводах у Росії.

У заяві для агентства американська компанія заявила, що припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up і Mountain Dew в Росії.

"Згодом усі концентрати в Росії були вичерпані, і виробництво припинилося", — заявив представник компанії 8 вересня.

Прессекретар додав, що це "відповідає заяві, яку компанія зробила в березні 2022 року, але відмовився коментувати, коли його попросили надати оновлену інформацію про продажі та про те, чи були вони припинені.

Огляду Reuters свідчить, що продовження виробництва означає, що газовані напої все ще широко доступні в Москві, а також у Владивостоці на Далекому Сході та в Красноярську в Сибіру.

Видання вказує, що Захід не санкціонував їжу та напої в рамках масштабних заходів, спрямованих на покарання Росії за її дії в Україні. Але постійна доступність підкреслює складність виходу з однієї з найбільших країн світу.

У 2021 році Росія була третім за величиною ринком для нью-йоркської Pepsi після США та Мексики.

Статьи по теме
Siemens засумнівалася в заявленій
Siemens засумнівалася в заявленій "Газпромом" причини зупинки "Північного потоку"

Siemens Energy, яка постачає і обслуговує обладнання компресорної станції "Портова", заявила, що витік масла не є технічною причиною для припинення потоків газу по "Північного потоку".
03.09 — 272

Wizz Air скасувала скандальний рейс з Москви в Абу-Дабі
Wizz Air скасувала скандальний рейс з Москви в Абу-Дабі

Європейський бюджетний перевізник Wizz Air призупинив плани з відновлення польотів зі столиці Росії Москви в Абу-Дабі в Об'єднаних Арабських Еміратах на тлі зростаючої критики з приводу рішення про відновлення польотів.
20.08 — 356

Microsoft скорочуватиме бізнес у РФ, поки від нього нічого не залишиться
Microsoft скорочуватиме бізнес у РФ, поки від нього нічого не залишиться

Корпорація Microsoft планує скорочувати свій російський бізнес, поки від нього нічого не залишиться.
24.06 — 318