Контракти.ua

882  —  20.09
Які є групи в оточенні Путіна і хто за що виступає: пояснення експерта
Які є групи в оточенні Путіна і хто за що виступає: пояснення експерта

Денисенко зазначає, що радикальні Кадиров, Пригожин, Соловйов поки не входять у близьке коло Путіна.

Радник міністра внутрішніх справ і виконавчий директор Інституту майбутнього Вадим Денисенко пояснив, чи існує загроза, що після поразок в Україні в оточенні Путіна посилиться так звана група "яструбів", які виступають за мобілізацію.

Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.ua.

За словами Денисенка, протягом останнього року наближче коло Путіна звузилося до двох груп впливу:

  • Патрушев;
  • Брати Ковальчуки, з якими дуже близький на сьогоднішній момент – заступник голови АП Сергій Кірієнко.

"Це все коло, яке найближче. Всі інші – це люди з дальніх кіл, яких викинули з близького кола. Наприклад, Шойгу, який вважається людиною, що не справилася зі своїми завданнями", – каже експерт.

Денисенко зазначає, що радикальні Кадиров, Пригожин, Соловйов поки не входять у це близьке коло. Зокрема, Кадиров поки що зовсім не є людиною федерального масштабу.

"Поки що Путін чекає і не приймає рішення. Путін став жертвою не власної пропаганди, а власного боягуства і боязні ухвалювати будь-які нові рішення. Бо будь-яке нове рішення передбачатиме, що певні групи впливу, з якими йому було комфортно, повинні відійти у сторону, а їхнє місце мають зайняти інші люди. Ці групи впливу можна розділити на дві частини: яструби і ті, хто хочуть примирення. Ультранаціоналісти уже оформлюються як певна політична група", – підсумовує Вадим Денисенко.