Контракти.ua

307  —  18.09
Київтеплоенерго розказало, як економити електроенергію
Київтеплоенерго розказало, як економити електроенергію

Найбільший теплопостачальник Києва, компанія "Київтеплоенерго" надала поради, як раціонально користуватись побутовими приладами та економити енергію.

Про це повідомляє ZN.UA.

У компанії зазначили, що існує шість способів економного використання електроенергії, які допоможуть громадянам заощадити не лише енергію, а й власні гроші:

  • Холодильник має стояти якомога далі від плити та радіаторів. Через високу температуру збільшується навантаження на компресор, а це призводить до використання більшої кількості електроенергії та до зменшення строку служби приладу. Відстань від холодильника до стіни має становити не менше 5 см. Не правильно розташований холодильник споживає до 30% більше енергії.
  • Пральну машину завантажуйте на дозволений максимум. При частковому завантаженні споживається майже стільки ж енергії, як і при повному. Зверніть увагу на температуру прання, адже 90% енергії йде саме на нагрівання води. Так само на максимум завантажуйте і посудомийну машину.
  • В електрочайнику кип'ятіть лише необхідну кількість води. Також регулярно очищуйте його від накипу – це підвищить теплопровідність та зменшить споживання електроенергії.
  • Прасування розпочинайте з тих речей, які потребують нижчої температури, далі додавайте температуру та продовжуйте прасувати інші речі.
  • Налаштуйте бойлер на оптимальну температуру. Якщо вона зависока – це зайві витрати та додаткове навантаження на прилад. Не вимикайте бойлер із мережі, адже на підтримку температури витрачається менше енергії, ніж на нагрівання з нуля.
  • Під час приготування їжі на електроплиті користуйтесь посудом з кришкою. Страва приготується швидше, а електроенергії буде спожито менше. Вимикайте конфорку за кілька хвилин до кінця приготування.

"А при нагоді замініть усі побутові прилади на економні, з класом енергоефективності А, А+, А++ або А+++", - додали в компанії.

Статьи по теме
Названо продукти, які подорожчають через відключення світла
Названо продукти, які подорожчають через відключення світла

Відключення електроенергії по всій території України через ракетні обстріли російськими військами негативно впливають на роботу птахо підприємств. Як результат, зростання собівартості виробництва та подорожчання яєць та курятини.
30.11 — 318

"Укренерго" потрібно залучити фінансування для реструктуризації боргів, а не підвищувати тарифи, - Ukrfa

Значне підвищення тарифів на передачу та диспетчеризацію, заплановане Укренерго, підкосить бізнес, який і так значно постраждав через війну. Тому для реструктуризації своїх боргів та покриття витрат варто залучити закордонне фінансування.
19.11 — 186

В Україні подорожчали комунальні послуги
В Україні подорожчали комунальні послуги

В Україні за останні місяці вчергове зросла вартість комунальних послуг. При цьому зменшилася ціна на газ. Про це свідчать дані Державної служби статистики.
14.11 — 264