Контракти.ua

870  —  18.09.22
Україна проведе спецоперацію проти військ РФ у Придністров'ї – експерт
Україна проведе спецоперацію проти військ РФ у Придністров'ї – експерт

Пострадянський простір має бути зачищено від військової присутності Росії, вважає Дмитро Васильєв

Україна на фінальному етапі війни може провести разом з Молдовою спеціальну операцію проти російських військ у Придністров'ї.

Такий прогноз озвучив політконсультант Дмитро Васильєв на Youtube-каналі ТСН.

"Я думаю, що на одному з фінальних етапів оборони України і звільнення нашої території від окупаційної терористичної навали Російської Федерації буде здійснення спеціальної операції, причому вона має бути спільною з Молдовою, зі звільнення Придністров'я від незрозумілих збройних сил Російської Федерації на цій території. Коли це відбудеться, Придністров'я стане нормальною адекватною частиною Молдови, як це має бути", - вважає експерт.

На думку Васильєва, подібні процеси можуть відбутися і в інших пострадянських країнах, зокрема можуть бути звільнені від присутності РФ грузинські регіони Південна Абхазія та Осетія.

"Це дійсно відбудеться. Без цього не може бути спокійним наш великий пострадянський регіон, якщо Росія буде мати військову присутність з подальшим бажанням імперського завоювання всіх наших територій... Якщо ми говоримо про Придністров'я, то це все буде не без участі України", - переконаний він.

Нагадаємо, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що ЗСУ збираються проводити деокупацію півдня України, зокрема Херсонської області і Криму.

"Херсон буде звільнено. Так само буде звільнена й Арабатська стрілка, й ми зайдемо до Криму. Як казав Лукашенко, покажемо 4 напрямки звільнення Криму", – пообіцяв Подоляк.

Статьи по теме
Молдова знову почала закуповувати дизельне паливо в Росії
Молдова знову почала закуповувати дизельне паливо в Росії

Молдова відновила імпорт дизельного палива з Росії, хоча ще в першому кварталі поточного року Кишинів не закуповував його у Москви.
01.12 — 656

Молдова готується до виходу із СНД
Молдова готується до виходу із СНД

Уряд Молдови наступного року готується вийти із СНД і не сплачуватиме внески.
03.11 — 1008

Російська ПВК “Вагнер” готувала в Молдові державний переворот, - Санду
Російська ПВК “Вагнер” готувала в Молдові державний переворот, - Санду

Засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин планував державний переворот у Молдові на початку цього року.
07.10 — 984