Контракти.ua

284  —  13.09
"Нафтогаз" сподівається відновити видобуток завдяки звільненню Харківської області

НАК "Нафтогаз України" скоротив видобуток газу на 2% у січні-серпні через російське вторгнення. Глава компанії Юрій Вітренко заявив, що сподівається відновити видобуток завдяки недавнім військовим успіхам української армії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

"Ми продовжуємо видобувати газ навіть у тих регіонах, де йдуть бойові дії. Збільшимо видобуток на заході країни. Ми розуміємо, наскільки важливо для України мати більше газу, особливо газу власного видобутку", - заявив Вітренко.

"Нафтогаз" видобуває левову частку українського газу-13,7 млрд кубометрів в 2021 році. Велика частина родовищ газу розташована в Полтавській і Харківській областях, які практично звільнені в результаті недавнього контрнаступу.

Недавні ракетні удари Росії по українських енергетичних об'єктах, захоплення найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції і можливе припинення транзиту газу змусили українських чиновників очікувати найважчої зими в сучасній українській історії.

Статьи по теме
Кабмін звільнив Вітренка з
Кабмін звільнив Вітренка з "Нафтогазу"

Юрія Вітренка звільнили з посади голови правління НАК "Нафтогаз України". Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів.
02.11 — 260

Вітренко звільнять із
Вітренко звільнять із "Нафтогазу" до кінця тижня: хто його замінить

Юрія Вітренко буде звільнено з посади голови НАК "Нафтогаз України" до кінця тижня. Замість нього буде призначено голову Мінрегіону Олексія Чернишова.
01.11 — 224

Заарештовані облгази Фірташа передали
Заарештовані облгази Фірташа передали "Нафтогазу"

Кабінет міністрів передав держпідприємству "Чорноморнафтогаз" (управляється НАК "Нафтогаз України") активи, на які накладено арешт. Йдеться про 26 облгазів олігарха Дмитра Фірташа.
30.05 — 1261