Контракти.ua

512  —  13.09.22
Україна здобула першу медаль на чемпіонаті світу-2022 з греко-римської боротьби

Збірна України з греко-римської боротьби виборола першу нагороду на планетарній першості в сербському Белграді.

Українець Андрій Кулик став бронзовим призером ЧС-2022 у ваговій категорії до 72 кг. Пише ТСН.

У сутичці за "бронзу" 24-річний харків'янин з рахунком 4:3 здолав француза Ібрагіма Ганема.

Для Кулика це дебютний дорослий ЧС у кар'єрі. Минулого року він змагався на молодіжному чемпіонаті світу (U-23), де у ваговій категорії до 72 кг посів сьоме місце.

"Бронза" Кулика - перша медаль України на поточному ЧС.  Трьом іншим українським борцям, які стартували у перший день змагань - Корюну Сахрадяну (до 55 кг), Ясафу Зейналову (до 77 кг) та Андрієві Антонюку (до 87 кг), зачепитися за нагороди не вдалося.

Раніше повідомлялося, що українські дзюдоїсти здобули дві медалі у стартовий день Кубка Європи.