Контракти.ua

737  —  31.08.22
Мін’юст США звинуватив Трампа в спробі приховати таємні документи
Мін’юст США звинуватив Трампа в спробі приховати таємні документи

Міністерство юстиції США стверджує, що має докази того, що секретні документи були умисно приховані від ФБР під час обшуків у маєтку колишнього президента Дональда Трампа.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Згідно з документом прокурорів, помічник Трампа стверджував, що колишній президент повернув усі урядові документи, після виходу з Білого дому у 2021 році.

Також в документі йдеться про те, що адвокати Трампа забороняли держслужбовцями відкривати й заглядати в будь-які коробки в кімнаті зберігання під час обшуків.

"Уряд також зібрав докази того, що урядові документи, ймовірно, були приховані та видалені з кімнати зберігання, і це, ймовірно, було зроблено, щоб перешкодити урядовому розслідуванню", - йдеться у заяві департаменту.

Статьи по теме
Трамп відкинув прохання Зеленського щодо ракет для Patriot, - FT
Трамп відкинув прохання Зеленського щодо ракет для Patriot, - FT

Чому президент США ухвалив таке рішення?
05.08 — 276

У Конгресі рознесли Трампа через
У Конгресі рознесли Трампа через "задню" щодо виробництва ракет Patriot в Україні

Рішення Дональда Трампа відмовитися від попередньої обіцянки дозволити Україні виробляти ракети-перехоплювачі до систем Patriot за ліцензією викликало нову дискусію у Вашингтоні щодо майбутньої військової підтримки Києва.
01.08 — 314

Трамп здійснив
Трамп здійснив "різкий поворот" щодо України, - FT

Хто зміг добитися від президента США ще одного важливого рішення?
29.07 — 307