Постільна білизна вже давно і міцно увійшла в побут як невід'ємний елемент спального місця. Але є і такі новомодні різновиди, які тільки набирають популярність. Один з них – простирадло з підігрівом, що об'єднало класику і сучасні технології. Чим воно цікаве та які моделі сьогодні існують?
Стандартне електропростирадло зовні майже не відрізняється від звичайного, хіба що виглядає трохи товстішим. Усередині розташований гнучкий нагрівальний елемент, який проходить по всій поверхні (за винятком декількох сантиметрів з краю) і надійно ізольований. Даний девайс працює від мережі, прогріває ліжко знизу і потоки тепла поступово спрямовуються вгору. Завдяки особливій і добре продуманій конструкції, він має безліч переваг:
- гарантує зручність завдяки тонким і невідчутним вставкам,
- призначений для зігріву, дарує комфорт і затишок,
- сприяє повноцінному відпочинку,
- відмінно розслабляє і заспокоює,
- має терапевтичний ефект,
- актуальний як при застуді, так і при ревматизмі або остеохондрозі,
- абсолютно не сушить повітря у порівнянні з традиційними обігрівачами,
- споживає зовсім небагато електроенергії,
- має надійну вологозахисну основу,
- абсолютно безпечний при правильній експлуатації.
До вагомих переваг електричного простирадла також відноситься максимальна універсальність. Воно незамінне і вдома, і на дачі, зимовими вечорами і в прохолодне міжсезоння. Крім того, його широко використовують в клініках і реабілітаційних центрах, а ще в косметологічних салонах при виконанні процедур. Спеціалізований текстиль підходить не тільки для звичного використання за призначенням, але і для багатьох інших цілей. Як мінімум, це відмінний ігровий майданчик для дитини на холодній підлозі. По-друге, з його допомогою легко підсушувати взуття після дощу або мокрого снігу. До того ж, компактну, легку і практичну грілку можна брати з собою на природу і облаштовувати намет ночами. Особливо цікавий спосіб застосування придумали садівники – в якості імпровізованої теплиці для вирощування розсади і теплолюбних культур.
Численні обігрівальні прилади бувають всіляких кольорів, стильових напрямків і запропоновані в самих різних варіаціях:
- односпальні і двоспальні,
- від бавовняних і байкових до плюшевих і вовняних,
- з діапазоном потужності в межах 40-140 Вт,
- недорогі з вуглецевим волокном в силіконовій оболонці і модернізовані інфрачервоні з карбоновою ниткою,
- з базовим функціоналом і розширеними настройками.
Найпростіші простирадла з підігрівом працюють в одному режимі, оснащені світловим індикатором, їх не можна прати. Новітні розробки підтримують швидке нагрівання, передбачають роздільне регулювання зон нагріву, придатні для ручного або машинного прання. У них є функція підсвічування, кілька рівнів для індивідуального підлаштовування і навіть антиалергенна опція, спрямована проти розмноження пилових кліщів. Різноманітність варіантів дозволяє кожному знайти саме той, який влаштує за зовнішнім виглядом і технічними параметрами.