Контракти.ua

663  —  25.08.22
У парламентах семи країн ЄС закликали до нових санкцій проти Росії
У парламентах семи країн ЄС закликали до нових санкцій проти Росії

Очільники комітетів із закордонних справ парламентів семи країн-членів Європейського Союзу (Естонії, Латвії, Литви, Фінляндії, Польщі, Чехії та Данії) виступили зі спільною заявою, у якій закликали до нових санкцій проти Росії за її війну в Україні.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Автори заяви перераховують усі аргументи, що свідчать про неприйнятність дій Росії, починаючи від того, що агресія проти України сама по собі є грубим порушенням міжнародного права, і продовжуючи методами ведення війни, які застосовує РФ, поводженням з цивільним населенням, створенням загрози на окупованій Запорізькій АЕС.

Вони закликають посилити санкції проти РФ, щоб зупинити спроможність російської армії продовжувати агресію; збільшити військову, фінансову, гуманітарну, дипломатичну підтримку України, підтримувати ініціативи для притягнення до відповідальності винних у воєнних злочинах, ізолювати Росію у міжнародних та регіональних організаціях, а також задіяти відповідні рішення щодо Білорусі як держави, яка підтримує збройну агресію РФ.

Також вони закликають країни-члени ЄС та інших західних союзників негайно призупинити туристичні візи та обмежити видачу віз з туристичною метою для громадян РФ.

Статьи по теме
Чи стане Франція ядерним гарантом ЄС: The Economist про головні ризики
Чи стане Франція ядерним гарантом ЄС: The Economist про головні ризики

Чи вистачить Франції ядерного потенціалу для захисту Європи?
30.07 — 252

ЄС зайшов у
ЄС зайшов у "глухий кут" через нові санкції проти Росії, - Bloomberg

Які сценарії виходу з нього є в Євросоюзі?
21.07 — 348

ЄС переглядає тимчасовий захист українців: до чого готуватися чоловікам і жінкам
ЄС переглядає тимчасовий захист українців: до чого готуватися чоловікам і жінкам

Громадянам України знадобиться спеціальна довідка.
13.07 — 396