Контракти.ua

491  —  20.08.22
Стрибнула на 15 метрів. Українка Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи в потрійному стрибку

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук встановила рекорд сезону і взяла золоту медаль на Мультиспортивному Євро-2022, який проходить в німецькому Мюнхені.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Athletistic.

Українська спортсменка стала чемпіонкою Європи в потрійному стрибку, встановивши рекорд європейського сезону.

У фіналі змагань українка з п'ятої спроби стрибнула на 15,02 метрів. Цей результат став найкращим і приніс Бех-Романчук золоту медаль.

Чемпіонат Європи з мультиспорту 2022. Потрійний стрибок. Жінки:

1. Марина Бех-Романчук – Україна) - 15,02 метрів;
  2. Кришталева Мякеля – Фінляндія) - 14,64 метрів;
  3. Ханна Міненко (Ізраїль) – 14,45 метрів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на чемпіонаті світу з веслування на каное і байдарках в канадському Галіфаксі українка Людмила Лузан тріумфувала на дистанції 1000 метрів на каное-одиночці.