Контракти.ua

481  —  17.08.22
"Нам будуть відчинені всі двері": олімпійський чемпіон із РФ влаштував істерику через відсторонення від змагань

Чотириразовий олімпійський чемпіон країни-агресорки Олександр Тихонов прокоментував відсторонення спортсменів від міжнародних змагань унаслідок повномасштабного вторгнення до України.

Так, він висловив упевненість у тому, що росіян нібито благатимуть повернутися в міжнародні турніри, а потім ще перепросять за санкції щодо його країни. Пише ТСН. 

Таку думку Тихонов висловив в інтерв'ю порталу Газета.ru.

"Я вже говорив неодноразово, що вони прийдуть до того, що росіян необхідно допускати до міжнародних змагань. Це телебачення, це конкуренція. Хто може скласти конкуренцію на міжнародній арені? Росія!

Вони прийдуть і ще приповзуть на колінах! Нам будуть відчинені всі двері, а вони ще вибачатимуться! Я б ще на додачу подав до суду на ті федерації, які вирішили відсторонити росіян. І не треба цього соромитися!", - сказав Тихонов.

Нагадаємо, що на початку повномасштабної війни, яку Росія розв'язала проти України, голова МОК рекомендував міжнародним федераціям не допускати спортсменів країн-агресорок до змагань. Однак у червні Бах зробив резонансну заяву про те, що недопуск до змагань росіян і білорусів порушує принцип "спорт поза політикою" та унеможливлює "чесність проведення змагань".

Як наслідок, олімпійський чемпіон Токіо-2020 з греко-римської боротьби Жан Беленюк жорстко розкритикував позицію президента МОК після його скандальної заяви щодо участі в турнірах спортсменів з Росії та Білорусі.

Статьи по теме
Україна братиме участь в Олімпіаді-2024 навіть з
Україна братиме участь в Олімпіаді-2024 навіть з "нейтральними" спортсменами з РФ та Білорусі

Україна готова взяти участь в Олімпійських іграх-2024 у Парижі, навіть якщо там будуть представлені "нейтральні" спортсмени з Росії та Білорусі.
15.08 — 244

Спортсмени України не тиснутимуть руку росіянам. НОК відреагував на скандал з Харлан
Спортсмени України не тиснутимуть руку росіянам. НОК відреагував на скандал з Харлан

Українські спортсмени не тиснутимуть руку росіянам на змаганнях. Про це вже попереджали членів Міжнародної федерації фехтування.
28.07 — 522

Велика втеча. Дві сотні атлетів РФ змінили спортивне громадянство за понад рік війни
Велика втеча. Дві сотні атлетів РФ змінили спортивне громадянство за понад рік війни

Російські спортсмени на фоні тривалої агресії РФ проти України шукають шляхи для продовження кар'єри на міжнародному рівні. Для понад двохста атлетів виходом стала зміни прапора.
14.07 — 224