Контракти.ua

318  —  17.08
"Нам будуть відчинені всі двері": олімпійський чемпіон із РФ влаштував істерику через відсторонення від змагань

Чотириразовий олімпійський чемпіон країни-агресорки Олександр Тихонов прокоментував відсторонення спортсменів від міжнародних змагань унаслідок повномасштабного вторгнення до України.

Так, він висловив упевненість у тому, що росіян нібито благатимуть повернутися в міжнародні турніри, а потім ще перепросять за санкції щодо його країни. Пише ТСН. 

Таку думку Тихонов висловив в інтерв'ю порталу Газета.ru.

"Я вже говорив неодноразово, що вони прийдуть до того, що росіян необхідно допускати до міжнародних змагань. Це телебачення, це конкуренція. Хто може скласти конкуренцію на міжнародній арені? Росія!

Вони прийдуть і ще приповзуть на колінах! Нам будуть відчинені всі двері, а вони ще вибачатимуться! Я б ще на додачу подав до суду на ті федерації, які вирішили відсторонити росіян. І не треба цього соромитися!", - сказав Тихонов.

Нагадаємо, що на початку повномасштабної війни, яку Росія розв'язала проти України, голова МОК рекомендував міжнародним федераціям не допускати спортсменів країн-агресорок до змагань. Однак у червні Бах зробив резонансну заяву про те, що недопуск до змагань росіян і білорусів порушує принцип "спорт поза політикою" та унеможливлює "чесність проведення змагань".

Як наслідок, олімпійський чемпіон Токіо-2020 з греко-римської боротьби Жан Беленюк жорстко розкритикував позицію президента МОК після його скандальної заяви щодо участі в турнірах спортсменів з Росії та Білорусі.

Статьи по теме
Гутцайт розповів про поновлення спортивних змагань в Україні та боротьбу з РФ на санкційному фронті
Гутцайт розповів про поновлення спортивних змагань в Україні та боротьбу з РФ на санкційному фронті

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт прокоментував відновлення в умовах війни з Росією внутрішніх чемпіонатів з різних видів спорту, а також роботу над повною забороною на участь росіян та білорусів у міжнародних змаганнях.
16.08 — 252

Тріумф паравеслувальників: Україна виборола перше
Тріумф паравеслувальників: Україна виборола перше "золото" на мультиспортивному Євро-2022

У Мюнхені триває мультиспортивний чемпіонат Європи-2022, на якому збірна України виборола першу золоту медаль.
15.08 — 276

Українські
Українські "русалоньки" здобули чергову медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

У Римі триває чемпіонат Європи з водних видів спорту, на якому збірна України з артистичного плавання виборола третю золоту медаль.
14.08 — 284