Контракти.ua

3931  —  14.08
«Закон про легалізацію зброї» від МВС працюватиме лише вдома
«Закон про легалізацію зброї» від МВС працюватиме лише вдома

Верховна рада України може вже найближчим часом прийняти закон про легалізацію зброї. Передбачається, що українці зможуть купувати пістолети та іншу вогнепальну зброю для охорони своїх домівок.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського на телемарафоні.

За його словами, позиція МВС полягає в тому, що для захисту житла українці повинні мати право володіти вогнепальною зброєю, в тому числі пістолетами.

"Але ми проти вільного носіння зброї в громадських місцях, тому що ми бачимо ризики для громадської безпеки, які перевищують вигоди, які може мати така норма. Зараз ми працюємо з парламентарями. Я думаю, що найближчим часом буде прийнятий відповідний закон, перше читання вже було прийнято, зараз готується закон до другого читання. Я думаю, що протягом найближчого часу він буде винесений на розгляд парламенту", - зазначив Монастирський.

Статьи по теме
Скільки Росія збере
Скільки Росія збере "вояк" після першої хвилі мобілізації: прогноз МВС

У ході першої хвилі мобілізації в Росії можуть зібрати максимум 40-50 тисяч військових. На більше у країни-агресора немає екіпірування.
22.09 — 512

У МВС хочуть автоматизувати облік мисливців в Україні
У МВС хочуть автоматизувати облік мисливців в Україні

У Міністерстві внутрішніх справ хочуть автоматизувати облік мисливців в Україні – для боротьби із браконьєрством.
19.09 — 996

МВС про дозвіл на носіння зброї - безконтрольної «вольниці» не буде
МВС про дозвіл на носіння зброї - безконтрольної «вольниці» не буде

Якщо найближчим часом законопроєкт №5708 «Про право на цивільну вогнепальну зброю» прийнято не буде, то Міністерство внутрішніх справ шляхом внесення відповідних змін до відомчих підзаконних нормативних актів до кінця жовтня запустить у роботу Єдиний реєстр зброї.
18.09 — 2396