Контракти.ua

842  —  14.08.22
"Шкода тупих орків": Кім повідомив про втечу ватажків окупантів з поля бою на правому березі Дніпра

Російських військових покинули на правому березі річки Дніпро у Херсонській області.

Водночас керівництво окупантів переміщується за Дніпро. Пише ТСН. 

Про це очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив у Мережі.

"Не дуже, але трохи жаль тупих орків, яких покинули на правому березі Дніпра. Весь керівний склад переміщується за Дніпро", – йдеться в короткій заяві.

Водночас радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що після розгрому за допомогою HIMARS останнього шляхопроводу через Дніпро в районі Каховської ГЕС, всі штаби російських військ отримали наказ негайно перебазуватися на лівий берег.

"Що це означає для рядових орків, кинутих під Нікополем, Херсоном, Снігурівкою? Нічого доброго. Це означає, що після нашого наступу їх кинуть на розтерзання ЗСУ. Рятуватися доведеться вплав через Дніпро, оскільки всі поромні і понтонні переправи будуть також зруйновані точними ударами HIMARS і артилерії", – пояснив Геращенко.

Нагадаємо, 12 серпня ЗСУ влучили в останній міст у Херсонській області, що з’єднував правий та лівий береги. Переправу окупанти використовували для перекидання техніки на правобережну частину.

Тож тепер на правому березі російські війська залишаються без належного підкріплення. Це і є першим початком деокуації Херсонщини, заявив місцевий депутат Сергій Хлань.