Контракти.ua

1111  —  12.08
Росія має частковий успіх під Бахмутом – Генштаб
Росія має частковий успіх під Бахмутом – Генштаб

Армія Росії відступила на низці напрямків на Донбасі після невдалих наступів, але має частковий успіх у районі Горлівка-Зайцеве на Бахмутському напрямку.

Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу.

На харьковскому напрямі ворог бив з артилерії біля низки населених пунктів, завдав авіаударів біля Ртищівки та Верхнього Салтова.

Слов'янське – РФ вела обстріли, завдала авіаудару біля Залимана, намагається поповнити втрати особового складу й техніки. Краматорське – РФ била з артилерії, без успіху наступала і відійшла на напрямках до Верхньокам'янського й Івано-Дар'ївки.

Бахмутське – ворог бив з артилерії, танків, застосовував авіацію. Має частковий успіх у районі Горлівка-Зайцеве. Без успіху вів наступальні бої й відійшов у напрямку біля Івано-Дар'ївки, Виїмки, Бахмута, Веселої Долини та Кодеми. Після перегрупування РФ відновила наступ на Кодему, бойові дії продовжуються.

Авдіївське – росіяни били з артилерії, завдали авіаударів біля Мар'їнки та Водяного. Окупанти без успіху намагалися наступати й відійшли в районі Спартака і Мар'їнки, точаться бої біля Пісків.

Новопавлівське, Запорізьке – РФ вела обстріли, завдала авіаударів біля Вугледара, Малих Щербаків і Новомихайлівки.

Південнобузьке – РФ для сковування українських сил обстрілювала позиції ЗСУ й об'єкти цивільної інфраструктури біля низки населених пунктів, наносила авіаудари, вела аеророзвідку. У морі – два носії крилатих ракет у готовності до застосування.

Волинське, Поліське й Сіверське – без суттєвих змін, ворог продовжує демонстраційні дії для сковування українських сил, проводяться додаткові заходи щодо "посилення охорони кордону" у Брянській області РФ.

Статьи по теме
"Буде фарш": експерт пояснив, яка доля чекає на мобілізованих росіян в Україні

Мобілізованих відправлять на війну без підготовки.
25.09 — 1296

"Зайти до Донецька": експерт розповів про завдання ЗСУ, поки на фронті не з’явилися мобілізовані росіяни

Допоки на війні в Україні не з’явилися мобілізовані росіяни, ЗСУ у найближчий місяць необхідно зменшити ширину фронту там, де це можливо.
25.09 — 449

Які документи потрібні, щоб отримати
Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україні запровадили воєнний стан та загальну мобілізацію.
24.09 — 6265