Контракти.ua

470  —  12.08.22
Збірна України з артистичного плавання здобула історичне "золото" континентальної першості
Збірна України з артистичного плавання здобула історичне

У Римі стартував чемпіонат Європи з водних видів спорту, на якому збірна України з артистичного плавання виборола першу медаль.

Збірна України з артистичного плавання виборола "золото" у командній технічній програмі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який розпочався у Римі. Пише ТСН.

Українки набрали 92.5106 бала. Два інших місця на подіумі розділили збірні Італії та Фанції.

Україну в цьому виді програми представляли: Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва, Олеся Дерев'янченко, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Анастасія Шмоніна, Дарія Мошинська та Ангеліна Овчіннікова.

Зазначимо, що для збірної України це "золото" у командній технічній програмі стало історичним. До цього найкращим результатом "синьо-жовтих" була срібна нагорода на континентальній першості.

Нагадаємо, що збірна України вдало виступила на одному з наймасштабніших турнірів з гольфу European Team Shield Championships, який відбувся з 27 по 30 липня в Угорщині.