Контракти.ua

432  —  07.08.22
Український легкоатлет переміг на юніорській світовій першості, заради якої пропустив дорослий чемпіонат

Збірна України виборола першу медаль чемпіонату світу U-20 з легкої атлетики, який триває у колумбійському Калі.

Українець Артур Фельфнер виборов "золото" у метанні списа у п'ятий день чемпіонату світу-U20 з легкої атлетики. Пише ТСН.

Українець почав змагання з 76.20 м, з якими вийшов в лідери після першої спроби, проте вже в наступній – німець Макс Деннінг посунув українця на другий рядок (77.24 м). Все повернулося на свої місця в п'ятій спробі, коли Фельфнер знову вийшов на першу позицію (79.36 м)

Медаль Фельфнера стала першою для юніорської збірної України на чемпіонаті світу, що триває в Колумбії. Це золото дозволило "синьо-жовтим" підійнятися одразу на 18-ту сходинку медального заліку.

Минулого року Фельфнер став чемпіоном Європи U-20.

Юніорський чемпіонат світу у Калі завершиться у суботу, 6 серпня.

Нагадаємо, що Фельфнер відібрався на дорослий чемпіонат світу з легкої атлетики завдяки своїй позиції у світовому рейтингу, однак вирішив відмовитися від участі у світовій першості.