Контракти.ua

460  —  05.08
Американські спецслужби здатні ліквідувати Путіна: США підтвердили свої безмежні можливості щодо знищення терористів
Американські спецслужби здатні ліквідувати Путіна: США підтвердили свої безмежні можливості щодо знищення терористів

Теоретично американські спецслужби здатні вчинити з Путіним так само, як із лідером "Аль-Каїди" Айманом аз-Завахірі.

Теоретично спецслужби США спроможні ліквідувати президента Росії Володимира Путіна так само, як лідера "Аль-Каїди" Аймана аз-Завахірі. Пише ТСН. 

 

Про це заявив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Теоретично американські спецслужби здатні вчинити з Путіним так само, як із лідером "Аль-Каїди" Айманом аз-Завахірі. Але треба розуміти, що та система ППО, яка захищає Путіна, а також переносні ЗРК і система радарів можуть зашкодити ліквідації цього терориста", - зазначив Ягун.

На думку Ягуна, операція з ліквідації аз-Завахірі підтверджує безмежні можливості спецслужб США.

"Представники спецслужб США розповіли, що стежили за аз-Завахірі в Кабулі багато днів, вивчили його графік і знали звички. А також використали ракети, які були оснащені не вибухівкою, а спеціальними лезами для ліквідації терориста. Ця унікальна спецоперація, яка тривала не один день, підтверджує, що можливості американських спецслужб наразі фактично безмежні", - наголосив генерал.

Нагадаємо, США провели "точну контртерористичну операцію" в Афганістані проти аз-Завахірі, який переховувався у конспіративній квартирі в Кабулі. Про проведення успішної антитерористичної операції в Білому домі повідомили в ніч проти 2 серпня. На місце, де перебував терорист, була скинута вибухівка з безпілотника.