Контракти.ua

333  —  27.07
Після скандальної заяви Орбана про "змішування рас" його радниця пішла з посади
Після скандальної заяви Орбана про

Вона попросила про відставку та надала журналістам копію листа, якого надіслала прем'єр-міністру Угорщини Орбану.

Жужа Хегедюш, радниця прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, пішла з посади після його скандальної промови про "змішування рас" і "занепад Європи". Пише ТСН. 

Про це пише видання HVG.

Хегедюс відповідала за питання соціальної інклюзії і загалом мала дружні стосунки з Віктором Орбаном близько двох десятиліть.

У тексті листа, якого вона передалу прем’єр-міністру Угорщини вранці, 26 липня, Жужа Хегедюш пише, що з прикрістю змушена завершити співпрацю з Орбаном у зв’язку з його "ганебною позицією".

"Хоча ви ніколи не обмежували мою свободу дій, я тепер маю публічно розірвати зв’язки через те, що пролунало", - заявила вона.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив гучну заяву, виступивши проти "змішування рас". Він заявив, що європейські раси не повинні поєднуватися з неєвропейськими. Його висловлювання викликало хвилю критики.

Статьи по теме
"Троянський кінь Путіна": Орбан назвав "ідіотами" тих, хто вважає його расистом

Після своєї скандальної заяви про "змішування рас" у Європі прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відзначився новим гучним висловлюванням у продовження своїх попередніх слів.
05.08 — 442

Політолог пояснив, чому більшість угорців підтримують проросійську позицію керівної партії Орбана
Політолог пояснив, чому більшість угорців підтримують проросійську позицію керівної партії Орбана

А ось, в чому саме полягає позиція прем’єра Угорщини Віктора Орбана щодо патріарха Московського Кирила (Владіміра Гундяєва), якого не додали до санкційного списку, експерт пояснити не зміг.
06.06 — 460

Орбан назвав умову для підтримки ембарго на нафту з Росії
Орбан назвав умову для підтримки ембарго на нафту з Росії

Угорщина може підтримати ембарго на російську нафту, але за умови гарантій з боку ЄС. Зокрема, в тому, що Будапешт зможе отримувати нафту не тільки з трубопроводу "Дружба".
31.05 — 276