Контракти.ua

750  —  21.07.22
В розвідці назвали головну ціль ЗСУ на фронті до осінньо-зимового періоду
В розвідці назвали головну ціль ЗСУ на фронті до осінньо-зимового періоду

Осінньо-зимовий період складний для ведення бойових дій. Україна повинна встигнути зупинити наступальний порив та темп Росії.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова представника Головного управління розвідки Міноборони Вадима Скібіцького під час брифінгу.

"Якщо говорити наскільки критична ситуація, ми повинні говорити про те, що хочемо не хочемо, але йде осінньо-зимовий період. Як правило, він дуже складний для ведення бойових дій. Через те на сьогоднішній день будуть критичні питання. По-перше, необхідно зупинити наступальний порив, наступальний темп Росії, відповідно інші операції плануються за тим же самим безпосереднім наказом верховного головнокомандувача щодо проведення операцій", - заявив Скібіцький.

За словами представника розвідки, союзники України розуміють це та поставляють військову техніку, яка допомагає нашим бійцям досягати успіхів на фронті. Ті ж самі HIMARS й артилерія 155 калібру вже дозволила знищити велику кількість пунктів управління й заставити ворога відвести свої склади від лінії фронту.

"Це все впливає на темп наступу, на бойові дії, тому що збільшується плече підвозу й у ворога появляється страх, що він може бути знищений і це реальність, яка на сьогодні вже є", - додав Скібіцький.

Статьи по теме
Україна готується ще до 2-3 років війни: Зеленський дав доручення — The Economist
Україна готується ще до 2-3 років війни: Зеленський дав доручення — The Economist

Україна готується до можливого продовження війни ще на два-три роки після того, як мирні переговори фактично зайшли в глухий кут. За даними джерел, відповідне доручення вже дав президент Володимир Зеленський.
27.05 — 268

В Офісі президента заперечили, що Зеленський нібито казав депутатам про необхідність готуватися до ще 2-3 років війни
В Офісі президента заперечили, що Зеленський нібито казав депутатам про необхідність готуватися до ще 2-3 років війни

В Офісі президента заперечили, що президент Володимир Зеленський на зустрічі з депутатськими фракціями казав, що треба готуватися до війни тривалістю в ще два-три роки. Радник президента Дмитро Литвин під час спілкування з журналістами в чаті ОП сказав, що “це той самий вкид, який вже був”.
27.05 — 322

Термобаричні ракети та рої FPV: Україна модернізувала морські дрони для ударів по узбережжю
Термобаричні ракети та рої FPV: Україна модернізувала морські дрони для ударів по узбережжю

Морські безпілотники Сил оборони України отримали масштабну модернізацію і тепер здатні діяти як плавучі пускові платформи, атакуючи позиції ворога роями FPV-дронів і термобаричними ракетами.
27.05 — 287