Контракти.ua

1084  —  20.07.22
Військовий експерт назвав єдину загрозу для України з боку Придністров'я
Військовий експерт назвав єдину загрозу для України з боку Придністров'я

Україна може однією спецоперацією вирішити питання існування російських військ на території невизнаного Придністров'я.

Наразі навряд чи може відкритися новий напрямок атак на Україну з Придністров'я. Єдине, що може здійснюватися з території так званої невизнаної "ПМР", це аеророзвідка наших територій. Пише ТСН. 

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов під час інформаційного телемарафону.

За його словами, в України є набагато більше сил, ніж російських військ на території Придністров'я, і РФ це розуміє.

"Російська Федерація вже це зрозуміла, що без підсилення, без збільшення чисельності угруповання військ у Придністров'ї робити якісь рухи в плані воєнних дій або конфронтації не варто. Тому що у нас є набагато більше сил, і ми можемо просто однією операцією вирішити взагалі питання існування групи російських військ на території Придністров'я. Якщо нас попросить про це та ж сама Молдова. Тому вони просто ведуть розвідку, на жаль, і можуть передавати координати цілей для ракетних ударів по Одесі", - сказав Жданов.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 146-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Статьи по теме
Україна та Молдова побудують міст через Дністер
Україна та Молдова побудують міст через Дністер

На українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль (Україна) - Косеуць (Молдова) буде побудований новий міст. Угоду про будівництво підписали віце-прем’єр-міністр України Олександр Кубраков та міністр інфраструктури Молдови Лілія Дабіжа.
14.06 — 1378

Як українці ставляться до попередніх президентів: дані опитування
Як українці ставляться до попередніх президентів: дані опитування

До попередніх президентів України громадяни ставляться по-різному: частина сприймають їх позитивно, частина - негативно. Найкраще ставлення до президентів, які займали проукраїнську позицію.
25.03 — 2066

В Україні хочуть узаконити партнерство для одностатевих пар
В Україні хочуть узаконити партнерство для одностатевих пар

У Верховну раду подали на реєстрацію законопроєкт про реєстровані партнерства. Він дасть змогу партнерам в одностатевих і різностатевих парах без шлюбу мати такі самі права, як і в законного подружжя.
08.03 — 744