Контракти.ua

950  —  07.07.22
Російського гімнаста, якого дискваліфікували за літеру "Z" на формі, не допустили до турніру в країні-агресорці
Російського гімнаста, якого дискваліфікували за літеру

Відсторонений Міжнародною федерацією гімнастики (FIG) російський спортсмен Іван Куляк тепер не може змагатися навіть в РФ.

У травні 20-річний російський гімнаст був на рік дискваліфікований FIG за свій мерзенний вчинок на етапі Кубка світу в Досі. Пише ТСН.

Куляк прийшов на церемонію нагородження з літерою "Z" на формі - символом вторгнення військ РФ до України.

Крім отриманого "бану", Іван також втратив бронзову медаль Кубка світу в Катарі та грошову винагороду в розмірі 500 швейцарських франків.

Більше того, відсторонення Куляка стосується як міжнародних, так і внутрішніх змагань під егідою FIG. Саме тому Івана не допустили до Кубка Росії. Тренерка російської збірної Валентина Родіоненко пояснила, що якби Куляка допустили до турніру, то дискваліфікувати могли всю федерацію країни-агресорки.

"7 травня Кругляк був дискваліфікований дисциплінарною комісією. Крім того, що йому було заборонено виступати на турнірах під егідою FIG, його також відсторонили і від внутрішньоросійських турнірів, оскільки наша федерація є членом FIG. Ризикувати тим, щоб дискваліфікували всю федерацію, ми не маємо права. Все, що можна було зробити в цій ситуації, ми зробили. Справа в тому, що наша федерація перебуває під санкціями, як і вся країна. Є такі речі, які треба вирішувати дипломатичним шляхом", - сказала Родіоненко в інтерв'ю пропагандистському каналу "Матч ТВ".

Статьи по теме
Збірна України здобула
Збірна України здобула "золото" в командному багатоборстві на ЧЄ-2024 зі спортивної гімнастики

У боротьбі за перемогу українські гімнасти обійшли британців.
29.04 — 155

Збірна України завоювала другу медаль на чемпіонаті Європи-2024 зі спортивної гімнастики

Назар Чепурний виборов "бронзу" в опорному стрибку.
29.04 — 173

Збірна України виграла перше
Збірна України виграла перше "золото" чемпіонату Європи-2024 зі спортивної гімнастики

Ілля Ковтун захистив звання чемпіона Європи у вправах на паралельних брусах.