Контракти.ua

760  —  30.06.22
На Херсонщині окупанти активізували примусову паспортизацію
На Херсонщині окупанти активізували примусову паспортизацію

На Херсонщині набирає обертів примусова паспортизація, загарбники розганяють фейки, що Україна відмовиться від соцвиплат і що виплачуватиме їх росія, тому потрібно отримати російський паспорт.

Про це написав у Фейсбуці перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

«Примусова паспортизація на Херсонщині набирає обертів. Окупанти методично намагаються створювати інформаційний вакуум, максимально обмежуючи доступ до правдивої інформації… Останнім часом пропагандисти рф розганяють фейк, що Україна найближчим часом відмовиться від соціальних виплат на Херсонщині, насамперед від пенсій. І що виплачуватиме їх росія, але для цього обов'язково потрібно буде отримати паспорт рф. На жаль, така тактика має частковий успіх щодо впливу на наших пенсіонерів, позбавлених правдивих джерел інформації», - йдеться у повідомленні.

Соболевський наголошує, що лише в умовах інформаційного вакууму ворожа пропаганда та фейки можуть приносити успіх. Саме тому глушаться українські телеканали та радіостанції, відключено український мобільний зв'язок, перенаправлений через Крим інтернет-трафік із блокуванням українського сегменту. Натомість - російські канали та новини, створення регіональних "телеканалів і радіостанцій" та поширення "друкованих видань".

Соболевський закликав тих, хто залишається на території тимчасово захопленої Херсонщини, доносити правду херсонцям, особливо це стосується людей похилого віку. Він запевнив, що Україна ніколи не відмовиться від мешканців тимчасово захопленої Херсонщини.

Він також підкреслив, що загарбники обманом і здирництвом намагаються змусити людей добровільно віддавати свої анкетні дані при отриманні паспортів рф, щоб використовувати їх під час проведення "референдуму".

Статьи по теме
МВС вирішило, що робити зі зброєю, яку роздали людям на початку війни
МВС вирішило, що робити зі зброєю, яку роздали людям на початку війни

Міністерство внутрішніх справ завершило розробку законопроекту про декларування зброї, яку роздали громадянам на початку повномасштабної війни.
01.06 — 2179

Скільки росіян отримали візи на в'їзд в Україну: відповідь Держприкордонслужби
Скільки росіян отримали візи на в'їзд в Україну: відповідь Держприкордонслужби

З 1 липня 2022 року Україна запровадила візовий режим для Росії. З того моменту лише 37 громадян країни-окупанта отримали візу на в'їзд.
30.05 — 1282