Контракти.ua

2340  —  29.06
Пєсков відповів на оголошення Moody’s про дефолт Росії
Пєсков відповів на оголошення Moody’s про дефолт Росії

Дмитро Пєсков заявив про суперечність у заяві рейтингового агентства.

Речник президента Росії Путіна Дмитро Пєсков заявив про суперечність між заявою Moody's про те, що пропущена виплата купона по євробондах РФ є дефолтом, і більш ранньою заявою агентства про відкликання рейтингів РФ через санкції. Пише ТСН. 

Про це пишуть пропагандистські ЗМІ РФ.

"Щодо Moody's, вони нещодавно зовсім відмовилися взагалі якось рахувати нашу країну. Якщо ми правильно розуміємо, вони відмовилися від рейтингування нашої країни. Чи означає це, що Moody's відновила процес рейтингування? Агентство, напевно, має нам пояснити", - сказав він на брифінгу.

Він стверджує, що можливість судитися із західними фінансовими інститутами через блокування купонних платежів стала предметом для глибокого аналізу для російських юристів та фінансових відомств – вони вже вивчають це питання.

Нагадаємо, рейтингове агентство Moody's повідомило про дефолт Росії через неотримання інвесторами виплат за єврооблігації. 27 червня закінчився строк для виплати 100 мільйонів доларів прострочених платежів по державних облігаціях.

Статьи по теме
Фейгін розповів, що суттєво змінилося у путінському бункері після
Фейгін розповів, що суттєво змінилося у путінському бункері після "бавовни" у Криму

Російський опозиціонер, правозахисник та адвокат Марк Фейгін переконаний, що після нових вибухів в анексованому Криму відбулися зміни у наративі Москві.
17.08 — 1526

Кадрові зміни в Чорноморському флоті РФ відбулись після
Кадрові зміни в Чорноморському флоті РФ відбулись після "проколів" у Криму: експерт назвав їх

Диктатор агресорки Росії Володимир Путін вдався до кадрових змін у Чорноморському флоті.
17.08 — 910

Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії
Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії

Ще на початку весни, коли санкції Європи та Америки лише почали діяти, ми постійно чули бравади росіян, які стверджували, що західні компанії ніколи не відмовляться від такого великого ринку, як Росія.
16.08 — 560