Контракти.ua

252  —  29.06
У КМДА розповіли, чи доведеться киянам міняти прописку через перейменування вулиць
У КМДА розповіли, чи доведеться киянам міняти прописку через перейменування вулиць

Перейменування вулиць не потребує внесення змін до документів за місцем реєстрації. При цьому перереєстрація може відбуватися під час заміни паспорта або інших процедур в ЦНАП.

Про це повідомляє РБК-України з посиланням на прес-службу КМДА.

"Підкреслю - перейменування (вулиць - ред.) не створює ніяких побутових проблем, ніхто не повинен відразу бігти в ЦНАП, щоб зробити відмітку про нову адресу. Перереєстрація може відбуватися під час заміни паспорта, вклеювання нових фотографій, зміни прізвища і т. д., тобто коли у людини виникає потреба", - заявив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Крім того, документи, що засвідчують право власності на нерухомість, залишаються чинними у разі зміни назви вулиці, на якій вони розташовані. Такі документи змінюють тільки при необхідності. Наприклад, для купівлі-продажу або дарування нерухомості.

"Таким чином, якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою нерухомість, в документах, які будуть оформлятися на нову особу, вже вкажуть нову назву. На вартості послуг нотаріуса це не вплине", - зазначив Лелюк.

Водночас юридичні особи повинні вносити відповідні зміни до установчих документів. Згідно з чинним законодавством, перейменування вулиці для юрособи є зміною місцезнаходження.

"Це передбачає необхідність внесення відповідних змін до установчих документів, змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб, повідомлення банківських установ та контрагентів про зміну реквізитів у діючих договорах, виготовлення нової печатки, бланків тощо", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві завершилося голосування щодо перейменувань міських об'єктів, назви яких пов'язані з Росією та її сателітами.

Статьи по теме
У Києві батьки зможуть обирати та змінювати форму навчання для дітей протягом року
У Києві батьки зможуть обирати та змінювати форму навчання для дітей протягом року

У Києві батьки школярів можуть обрати форму навчання для своїх дітей та змінити вибір протягом навчального року.
вчера, 18:55 — 136

У Києві повністю закрився один із найбільших ТРЦ
У Києві повністю закрився один із найбільших ТРЦ

Один із найбільших торговельно-розважальних центрів в Києві "Ocean Plaza" остаточно закрився. До цього, після 24 лютого, ТРЦ призупиняло роботу.
28.07 — 414

Під час будівництва станції метро
Під час будівництва станції метро "Контрактова площа" під землею знайшли вулицю часів Київської Русі

У 1972 році на Контрактовій площі вели активні роботи з будівництва однойменної станції метро. Одного дня фахівці на глибині виявили залишки вулиці та будинків часів Київської Русі.
27.07 — 439