Контракти.ua

341  —  27.06
Британська розвідка назвала новий напрямок наступу російських військ на Донбасі
Британська розвідка назвала новий напрямок наступу російських військ на Донбасі

Основним напрямком наступу Росії залишається Сєвєродонецько-Лисичанське. Однак тиждень постійних важких обстрілів свідчить про те, що Росія зараз намагається посилитися на північному Ізюмському напрямку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони Великобританії в Twitter.

Як наголошується в повідомленні, українські сили продовжують утримувати оборону на цій ділянці, ефективно використовуючи лісисту місцевість для оборони.

За даними британської розвідки, в найближчі тижні російська кампанія, швидше за все, буде все більше спиратися на ешелони резервних сил. Вони складаються з декількох окремих компонентів, які Росія майже напевно вже почала розгортати.

Резерв бойової армії Росії - це недавнє нововведення, що складається з резервістів-добровольців, які розгортаються як цілі підрозділи, зазвичай призначені для виконання завдань з охорони тилу.

"Людський мобілізаційний ресурс - це значний резерв всіх ветеранів, які служили в регулярних збройних силах за останні п'ять років. Російська влада, ймовірно, використовує добровольців з цієї категорії для укомплектування третіх батальйонів у складі регулярних бригад", - наголошується у зведенні.

Незважаючи на постійну нестачу числа готових до розгортання резервістів для України, російське керівництво, ймовірно, як і раніше не хоче віддавати наказ про загальну мобілізацію, вважають у британській розвідці.

Статьи по теме
Росія втратила в Україні дві ескадрильї винищувачів Су-35, - Генштаб
Росія втратила в Україні дві ескадрильї винищувачів Су-35, - Генштаб

Російська Федерація у війні проти України втратила дві ескадрильї новітніх винищувачів Су-35.
11.08 — 215

Окупанти хочуть
Окупанти хочуть "мобілізувати" ще 8 тисяч мешканців ОРЛО, - Генштаб

Росія продовжує примусову "мобілізацію" на тимчасово окупованих територіях України. Планує "призвати" 8 тисяч чоловіків в ОРЛО.
11.08 — 141