Контракти.ua

4938  —  25.06
ЗСУ успішно застосували HIMARS - знищено командні пункти противника (відео)
ЗСУ успішно застосували HIMARS - знищено командні пункти противника (відео)

Як повідомило власне джерело Guildhall в українській розвідці внаслідок застосування Збройними Силами України американських систем залпового вогню HIMARS на Донбасі були успішно вражені командні пункти російських окупаційних військ.

Зокрема, 24 червня знищено командний пункт 20 армії Західного військового округу Збройних Сил Російської Федерації (в/ч 89425, м. Вороніж), що дислокувався у будівлі школи. Внаслідок удару вражена значна кількість офіцерів штабу армії, виведена з ладу техніка супротивника.

Джерело надало фото та відео результатів вогневого ураження.

Також з 23 на 24 червня вражено передовий пункт управління повітрянодесантних військ Збройних Сил Російської Федерації. Ударом знищено значну кількість техніки, озброєнь та живої сили противника, у тому числі, ліквідовано одного з командирів 106 повітряно-десантної дивізії ЗС РФ полковника Васільєва А.В. (в/ч 55599, м. Тула).

Нагадаємо, як повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України, станом на 25 червня втрати російської армії в живій силі в Україні становлять 34 700 військовослужбовців.

Статьи по теме
"Зламу хребта армії РФ" поки немає, треба готуватися до затяжної війни - генерал ЗСУ

Генерал ЗСУ Сергій Кривонос погоджується із словами очільника військової розвідки Великої Британії генерала Джима Гокенгалла про затяжну війну.
вчера, 18:50 — 1684

Том Купер, частина 3. Про стан Збройних сил України
Том Купер, частина 3. Про стан Збройних сил України

Після повернення з відпочинку Том Купер підготував ґрунтовний огляд подій першої половини серпня. В даному звіті, попри критику ЗСУ, яку він заявляє на початку тексту, Купер високо оцінює роботу українців із забезпечення логістики, зокрема героїчні зусилля працівників Укрзалізниці, а також ефективність роботи системи «Кропива». Але й обіцяна критика також присутня, зокрема, йдеться про критику виснажування досвідчених підрозділів, які часто перекидають у небезпечні зони.
вчера, 15:20 — 484

Пробралися на позиції і майже всіх знищили: ЗСУ додали окупантам ще одну фобію
Пробралися на позиції і майже всіх знищили: ЗСУ додали окупантам ще одну фобію

Російські окупанти відтепер бояться спати.
вчера, 09:04 — 536