Контракти.ua

5084  —  25.06.22
ЗСУ успішно застосували HIMARS - знищено командні пункти противника (відео)
ЗСУ успішно застосували HIMARS - знищено командні пункти противника (відео)

Як повідомило власне джерело Guildhall в українській розвідці внаслідок застосування Збройними Силами України американських систем залпового вогню HIMARS на Донбасі були успішно вражені командні пункти російських окупаційних військ.

Зокрема, 24 червня знищено командний пункт 20 армії Західного військового округу Збройних Сил Російської Федерації (в/ч 89425, м. Вороніж), що дислокувався у будівлі школи. Внаслідок удару вражена значна кількість офіцерів штабу армії, виведена з ладу техніка супротивника.

Джерело надало фото та відео результатів вогневого ураження.

Також з 23 на 24 червня вражено передовий пункт управління повітрянодесантних військ Збройних Сил Російської Федерації. Ударом знищено значну кількість техніки, озброєнь та живої сили противника, у тому числі, ліквідовано одного з командирів 106 повітряно-десантної дивізії ЗС РФ полковника Васільєва А.В. (в/ч 55599, м. Тула).

Нагадаємо, як повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України, станом на 25 червня втрати російської армії в живій силі в Україні становлять 34 700 військовослужбовців.

Статьи по теме
Буданов розповів, як ЗСУ звільнятимуть Бахмут
Буданов розповів, як ЗСУ звільнятимуть Бахмут

Буданов каже, що наступний крок - перекрити всі шляхи постачання, які йдуть на Бахмут.
24.09 — 848

Військові ЗСУ показали, як росіяни перебили своїх із
Військові ЗСУ показали, як росіяни перебили своїх із "Солнцепека"

Дрон українських військових зняв, як на одному з напрямків фронту російські окупанти відкрили вогонь по своїх же солдатах із важкої вогнеметної системи залпового вогню ТОС-1А "Солнцепек".
23.09 — 901

Бронетехніка ЗСУ прорвала головну лінію оборони ворога південніше Роботиного, - ISW
Бронетехніка ЗСУ прорвала головну лінію оборони ворога південніше Роботиного, - ISW

Українські танки та інша бронетехніка діє вже на південь від останньої лінії головного російського оборонного рубежу, який нині проривають ЗСУ у Запорізькій області.
23.09 — 1111