Контракти.ua

512  —  24.06
Cвітовий рейтинг Росії та її очільника впав до рекордно низьких показників
Cвітовий рейтинг Росії та її очільника впав до рекордно низьких показників

На тлі повномасштабного вторгнення РФ до України рейтинг Росії у світі та її лідера Володимира Путіна впав до рекордно низьких показників.

Відповідно до останнього міжнародного опитування Pew Research Center, проведеного у 18 країнах світу, показник негативного ставлення до Кремля становить 85%. Тим часом 90% опитаних не вірять Путіну, а 78% взагалі не висловлюють довіри російському диктатору. Пише ТСН. 

Про це свідчать останні соцопитування Pew Research Center.

Зазначається, показник негативного ставлення до Росії проти опитування 2020 року погіршився в усіх без винятку країнах – передусім Італії (раніше позитивно ставились 48%, тепер 14%).  У майже кожній країні, за винятком Малайзії, принаймні сім з десяти опитаних погано ставляться до Росії. Найбільш негативно до РФ ставляться у Польщі, де цю думку підтримали 97% респондентів, зокрема 91% ставиться "дуже негативно".

ЦІкаво, що у Малайзії більшість респондентів довіряють очільнику Кремля, як і позитивно ставляться до Російської Федерації.

"Протягом останніх двох десятиліть рейтинги Путіна мали тенденцію до зниження в багатьох країнах, але 2022 року ці цифри досягли рекордно низьких показників у кожній країні, де є тенденції, причому в більшості випадків з останнього року опитування знизилися цифри вдвічі", - йдеться у повідомленні.

Щодо того, які політсили підтримують політику диктатури Путіна - крайні праві партії. У Греції ті, хто голосує за праву партію "Грецьке рішення", 55% довіряють президенту РФ, тоді як у протилежному таборі таких 18%.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що на саміті НАТО лідери Альянсу планують Росію визнати найзначнішою загрозою безпеці. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив, що на саміті збільшить підтримку України та інших партнерів, яким загрожує Росія.

Статьи по теме
"Придністров'я готує референдум, але нехай готується до капітуляції": Клімкін розповів про плани РФ

Напередодні в Державній думі заявили, що "бажання" невизнаного Придністров'я увійти до складу Росії треба розглядати серйозно.
03.08 — 367

Росія таємно вивозить награбоване золото із Судану для фінансування війни в Україні, - CNN
Росія таємно вивозить награбоване золото із Судану для фінансування війни в Україні, - CNN

Російські літаки контрабандою вивозять золото, що незаконно видобуло в Судані. За його допомогою Кремль фінансує війну в Україні.
31.07 — 177

Трибунал для Путіна та його соратників: коли буде і чого очікувати
Трибунал для Путіна та його соратників: коли буде і чого очікувати

Мета України, щоб запрацював такий механізм, який міг судити політичних та військових керівників РФ за їх злочини проти України. Саме створення може зайняти час, але після - суд над Путіним та його соратниками може пройти відносно швидко.
29.07 — 232