Контракти.ua

2342  —  21.06
Back in the USSR: у Росії збираються поновити виробництво автомобілів "Волга" та "Перемога"
Back in the USSR: у Росії збираються поновити виробництво автомобілів

У країні-агресорці планують знову виробляти машини брендів радянського часу.

Зазначається, що сучасні версії трохи забутих представниць радянського автопрому планують випускати на кількох майданчиках. Однією з них стане автомобільний завод у Нижньому Новгороді. Терміни запуску виробництва навіть орієнтовні не озвучуються. Пише ТСН. 

Про плани щодо поновлення випуску автомобілів цих брендів заявив міністр промисловості та торгівлі країни Денис Мантуров.

"У наших колег є плани відродити бренди “Волга” або “Перемога”, а чому б і не обидва”, – сказав Мантуров, відповідаючи на питання про плани щодо повернення “Москвича”. Він не уточнив, яких колег мав на увазі, але пізніше уточнив, що проєкти може реалізувати група ГАЗ, але не тільки вона.

“Волга” та “Перемога” – продукція автомобільного заводу в Горькому (зараз місто називається Нижній Новгород). Модель ГАЗ-М-20 “Перемога” випускалася на заводі від 1946 до 1958 роки. Незадовго до закінчення свого життєвого циклу з’явилася ГАЗ-24 “Волга”, яка зазнала кількох змін поколінь ГАЗ-24-10, ГАЗ-24, 3102, ГАЗ-31029 та ГАЗ-3110. Остання модель – ГАЗ-3105 випускалася в період 1992-1996 років, і всього її було виготовлено 55 штук. У 1998 році була спроба відродити марку з появою ГАЗ-3111, з яких було зібрано 417 одиниць.

2008 року ГАЗ розпочав виробництво Volga Siber, яка була ліцензійною копією Chrysler Sebring. Однак седан не набув популярності і з 2010 року концерн випускає лише комерційні автомобілі.

Статьи по теме
Фейгін розповів, що суттєво змінилося у путінському бункері після
Фейгін розповів, що суттєво змінилося у путінському бункері після "бавовни" у Криму

Російський опозиціонер, правозахисник та адвокат Марк Фейгін переконаний, що після нових вибухів в анексованому Криму відбулися зміни у наративі Москві.
17.08 — 1529

Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії
Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії

Ще на початку весни, коли санкції Європи та Америки лише почали діяти, ми постійно чули бравади росіян, які стверджували, що західні компанії ніколи не відмовляться від такого великого ринку, як Росія.
16.08 — 567

Відсторонено до 40% генералів РФ. Чому Шойгу ще на посаді: відповідь Генштабу
Відсторонено до 40% генералів РФ. Чому Шойгу ще на посаді: відповідь Генштабу

Міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу досі залишається на посаді, щоб уникнути дискредитації військово-політичного керівництва країни. При цьому вже відсторонено до 40% генералів і офіцерів, причетних до війни проти України.
12.08 — 502