Контракти.ua

845  —  20.06.22
Лише чверть шкіл мають укриття
Лише чверть шкіл мають укриття

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що у 25% шкіл підтверджено наявність укриттів.

Про це урядовець сказав у ефірі українських телеканалів, відповідаючи на питання, який відсоток шкіл має укриття і може відчинити двері школярам першого вересня.

"У нас є 8 областей, у яких наразі йдуть активні бойові дії, і у цьому контексті, звісно ж, про навчання офлайн, а це особливо – у прифронтовій зоні, там взагалі не може бути і мови. Той відсоток, який є наразі відтворений, то це близько 25 % вже підтверджених укриттів", - сказав міністр.

Він також висловив думку, що до кінця середи у МОН вже матимуть так звану "мапу безпеки" по кожній громаді. Окремо він наголосив на тому, що саме питання забезпечення безпековими спорудами та укриттями закладів освіти належить до компетенції їх засновників, і що здебільшого це – місцеві органи влади.

За словами Шкарлета, у більшій частині буде використовуватися змішаний формат навчання.

"І навіть якщо не буде у якійсь школі наявності укриттів, то ми щодо цього наразі пропрацьовуємо з ДСНС, із засновниками (питання щодо - ред.) наявності найближчих укриттів, шляхи до їх (присутніх у навчальних закладах - ред.) евакуації тощо", - поінформував Шкарлет.

Статьи по теме
Тривожна кнопка,
Тривожна кнопка, "привабливі" укриття та три формати. Які правила роботи садочків в Україн

Міністерство освіти і науки України опублікувало оновлені рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти на 2024/2025 навчальний рік. Цей документ надає важливі настанови для забезпечення безпеки та якості освіти в умовах воєнного стану.
01.09 — 344

Росії потрібне
Росії потрібне "замороження" війни в Україні для підготовки до нового наступу, — ISW

Росія готова скористатися будь-яким припиненням бойових дій і "замороження" війни, щоб підготуватися до ймовірного майбутнього наступу на території України.
25.05 — 348

Що думають українські біженці в Німеччині, Польщі та Чехії про війну: опитування КМІС
Що думають українські біженці в Німеччині, Польщі та Чехії про війну: опитування КМІС

Більшість українських біженців у Німеччині, Польщі та Чехії (80%) вірять, що Україна переможе у війні з Росією.
13.05 — 435