Контракти.ua

597  —  18.06.22
Щодня російські окупанти вбивають двох дітей – Зеленська
Щодня російські окупанти вбивають двох дітей – Зеленська

Щодня внаслідок російської військової агресії в Україні гине дві дитини.

Про це перша леді України Олена Зеленська заявила під час онлайн-виступу на події з нагоди десятиріччя заснування Аспен Інституту Центральна Європа.

«Багато людей за ці майже чотири місяці, що триває російська агресія, кажуть, що їм важко навіть читати новини про Україну. Я дуже їх розумію. Кожній нормальній людині, яка має емпатію, важко щодня дізнаватися, як ракети прилетіли в чийсь дім, прямо в кімнату і вбили там сім‘ю. Важко читати про розстріляну колону із написом «Діти». Неймовірно усвідомлювати, що щодня в Україні гине дві дитини. Важко дивитися на світлини понівечених міст, на провалля замість вікон, на людей у лікарнях, які травмовані від мінно-вибухових поранень», – сказала Зеленська.

Вона зауважила, що в такій катастрофічній ситуації Україну тримають цінності. Перша леді наголосила, що українці зараз стоять не лише за власний дім, а за зрозумілі кожній людині цінності, насамперед – життя та свобода. Дружина президента підкреслила, що допомагають триматися любов до близьких, а також впевненість у європейських та світових друзях і союзниках.

Як повідомлялося раніше, унаслідок збройної агресії російської федерації в Україні загинули 323 дитини, понад 583 – поранено.

Статьи по теме
Україна отримає зброю на 5 млрд доларів через PURL: в НАТО оголосили дату
Україна отримає зброю на 5 млрд доларів через PURL: в НАТО оголосили дату

Україна отримає озброєння зі складів США на суму близько 5 мільярдів доларів по програмі PURL. Це станеться до кінця 2025 року.
вчера, 18:50 — 199

Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленський
Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленський

Сполучені Штати передали Україні проєкт щодо гарантій безпеки, над яким сторони надалі будуть працювати.
вчера, 15:36 — 199

Axios: у “напружених” переговорах між США та Україною домінувало питання повоєнних кордонів
Axios: у “напружених” переговорах між США та Україною домінувало питання повоєнних кордонів

Переговори між США та Україною були зосереджені на тому, де, згідно з мирною угодою, буде проведено де-факто кордон з Росією.
01.12 — 219