Контракти.ua

807  —  12.06.22
Росія хоче розгорнути в Україні більше бойових підрозділів – розвідка Британії
Росія хоче розгорнути в Україні більше бойових підрозділів – розвідка Британії

За даними британської розвідки, Росія прагне створити більше бойових підрозділів для розгортання в Україні. Для цього вона, ймовірно, залучатиме новобранців та мобілізованих резервістів.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії у Твіттері.

Як зазначається у звіті, Росія використовує свою перевагу у співвідношенні сил і артилерії для захоплення Сєвєродонецька та територій навколо нього.

«Росія продовжує прагнути створити більше бойових підрозділів для розгортання в Україні. В останні тижні, ймовірно, почалася підготовка до розгортання третього батальйону з деяких бойових формувань», - йдеться у повідомленні.

Більшість бригад зазвичай задіюють в операціях одночасно не більше двох із трьох батальйонів. Треті батальйони в бригадах часто не повністю укомплектовані – Росії скоріш за все доведеться покладатися на новобранців або мобілізованих резервістів для розгортання цих підрозділів в Україні, вважають у британській розвідці.

«Одночасне розгортання всіх трьох їхніх батальйонів, ймовірно, зменшить довгострокову здатність формувань відновлювати бойову міць після операцій», - підсумовується у звіті розвідки.

Статьи по теме
Росія планує буферну зону з боку Придністров’я: експерт оцінив можливості ворога
Росія планує буферну зону з боку Придністров’я: експерт оцінив можливості ворога

За наявною інформацією, за останні 12 років Москва не надсилала до Придністров’я жодних додаткових сил та засобів.
09.04 — 260

"Ми не є пріоритетом": Зеленський оцінив вплив війни з Іраном на підтримку США

Президент України Володимир Зеленський заявив, що затяжна війна США та Ізраїлю проти Ірану може ще більше послабити американську підтримку Києва.
05.04 — 207

У Міноборони назвали кількість уражених цілей РФ за березень
У Міноборони назвали кількість уражених цілей РФ за березень

Міністерство оборони повідомило, що за березень Сили оборони України уразили понад 151 тисячу цілей ворога.
05.04 — 194