Контракти.ua

5422  —  11.06.22
Синоптики уточнили прогноз: скільки триватиме дощова погода в Україні
Синоптики уточнили прогноз: скільки триватиме дощова погода в Україні

Кінець наступного тижня, за прогнозами синоптиків, буде спекотним. Однак у деяких регіонах України вікенд виявиться похмурим і з опадами.

У Києві, Житомирі, Черкасах та Вінниці тиждень з 13 по 19 червня 2022 року обіцяє опади з грозами та зниженням температури. На сьогоднішній день синоптики уточнили прогноз погоди та розповіли, скільки триватиме дощова погода в Україні.

Заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко розповів, що через високі температури і різкі перепади атмосферних фронтів, червень 2022 року по всій Україні буде періодично дощовим і з грозами.

Але незважаючи на кількість опадів та циклони, червень цього року виявиться теплішим, ніж червень 2021 року. Середня температура у червні по всій території нашої країни становитиме близько +24 градусів. Сонячних днів буде небагато, а от дощі, іноді з грозами, очікуються майже щодня.

Народний синоптик Володимир Деркач у першій половині червня прогнозує сильні та короткочасні дощі. Друга половина місяця, на думку синоптика, виявиться теплішою та з меншою кількістю опадів: «Останні 10 днів місяця будуть теплими, але не спекотними». Кількість місячних опадів в Україні матиме нормальне значення для цієї пори року – 49-108 мм. У Карпатах дощів випаде більше, але також у межах норми 109-164 мм.

Статьи по теме
Різке похолодання після аномального тепла: синоптики розповіли, де чекати на заморозки та шквальний вітер
Різке похолодання після аномального тепла: синоптики розповіли, де чекати на заморозки та шквальний вітер

Синоптики попередили про наближення арктичного повітря, яке відчутно знизить температуру повітря в Україні вже найближчими днями.
вчера, 12:27 — 215

Похолодання і дощі накриють Україну: де зіпсується погода 3 квітня
Похолодання і дощі накриють Україну: де зіпсується погода 3 квітня

Атмосферний тиск трохи знизився, тож 3 квітня по всій країні очікуються помірні опади.
вчера, 07:39 — 284

Україну накриє хвиля негоди: синоптикиня попередила про різку зміну погоди
Україну накриє хвиля негоди: синоптикиня попередила про різку зміну погоди

Синоптикиня попереджає про похолодання вже наступного тижня.
02.04 — 333