Контракти.ua

740  —  28.05
В Росії готують резервістів та знімають із запасів стару зброю - Генштаб
В Росії готують резервістів та знімають із запасів стару зброю - Генштаб

На території РФ тривають заходи прихованої мобілізації.

На території Воронезької області РФ триває підготовка резервістів, і росіяни продовжують знімати зі зберігання застаріле озброєння.

Про це станом на 6:00 28 травня повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у Фейсбуці. Пише УНІАН. 

"На території РФ тривають заходи прихованої мобілізації. Противник продовжує знімати зі зберігання застаріле озброєння та військову техніку з центрів забезпечення мобілізаційного розгортання. На території Воронезької області триває підготовка резервістів", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що командування збройних сил Російської Федерації намагається комплектувати та поповнювати втрат своїх військ за рахунок резервістів.

На полігонах у Воронезькій, Бєлгородській та Ростовській областях здійснюється підготовка до двох з половиною тисяч резервістів. Їх планується направити на територію України для участі у війні.

Як писав УНІАН, за даними ГУР Міноборони, в Росії тривають спроби проводити так звану "приховану мобілізацію" - проводиться активна агітаційна кампанія, а також направлення в зону бойових дій випускників і курсантів військових училищ.

Раніше в МВС України заявляли, що після нової спроби росіян активізувати бойові дії в Україні у президента РФ Володимира Путіна залишаться два варіанти рішень: заморожування конфлікту або відкрита мобілізація.

Росіяни призовного віку негативно ставляться до перспективи мобілізації, деякі мали сміливість назвати війну в Україні злочинною.

Статьи по теме
Росіяни накрали в українців прикрас, але окупантів вчасно
Росіяни накрали в українців прикрас, але окупантів вчасно "денацифікували"

Російські окупанти продовжують грабувати українців.
вчера, 19:55 — 1709

Росія зменшила присутність своїх кораблів у Чорному морі: названо причину
Росія зменшила присутність своїх кораблів у Чорному морі: названо причину

Угруповання російського флоту у Чорному морі зменшилося по кількості до двох ракетних та одного великого десантного корабля.
вчера, 19:36 — 1617

Чому РФ посилила ракетні удари та обстріли по Україні: у Міноборони назвали справжню причину
Чому РФ посилила ракетні удари та обстріли по Україні: у Міноборони назвали справжню причину

Росія активізувала авіаційний, ракетний і артилерійський вогонь по українських містах, щоб відвернути увагу ЗСУ та не дозволити їм піти у наступ на Донбасі.
вчера, 11:35 — 2212