Контракти.ua

244  —  27.05
російські командири брешуть москві про «перемоги» в Україні – перехоплення СБУ
російські командири брешуть москві про «перемоги» в Україні – перехоплення СБУ

Командири російської армії повідомляють у москву неправдиву інформацію про нібито «перемоги» в Україні.

Про це свідчать перехоплені СБУ розмови окупантів, передає Укрінформ.

"Окупанти зазнають на війні нищівних втрат, але продовжують звітувати у кремль про свої «успіхи». Наприклад, про «взяття» с. Довгеньке Ізюмського району на Харківщині. Загарбники відзвітували про його захоплення ще наприкінці квітня. Хоча насправді село перебуває під контролем українських захисників, і за нього досі точаться бої", - зазначають у спецслужбі.

Перехоплена розмова окупанта з його матір'ю свідчить, що про взяття села Довгеньке російські загарбники повідомляли своєму командуванню ще три тижні тому.

«Понимаешь, в чем прикол? Тут же были разборки: мы если типа Долгенькое не берём, на комдива две, вот три уголовки сейчас висит, его сажают. И всё! А смысл в том, что Долгенькое ещё 3 недели назад же доложили, что мы его взяли. А мы, вон, за него воюем», – розповідає російський загарбник.

В СБУ зазначили, що наразі ворог активно обстрілює нібито «взяте» Довгеньке та сусідні села з артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів і танків. ЗСУ дають гідну відсіч окупантам.

Як повідомляв Укрінформ, стало відомо, що правоохоронці заочно повідомили про підозру російському генералу, який дав наказ обстрілювати населені пункти Запорізької області.