Контракти.ua

3143  —  22.05
Путін ухвалив остаточне рішення про війну після обряду шаманів, яких привіз Шойгу – політолог
Путін ухвалив остаточне рішення про війну після обряду шаманів, яких привіз Шойгу – політолог

Російський політолог, який критикує президента РФ Володимира Путіна, Валерій Соловей розповів, що у Кремлі оточення диктатора готується до серйозних політичних проблем восени.

Так, за його словами, Дмитро Медведєв вже готується до виборів президента.

Про це Соловей розповів в ефірі ФейгінLIVE. Пише ТСН. 

"Послухайте, яку радикальну ахінею несе Дмитро Медведєв. А несе він лише з однієї причини – хоче сподобатися тим, у кого зараз контрольний пакет акцій і буде контроль – це силовики. Він хоче зайти знову в ту саму річку, він хоче, щоб вибрали його. Він знає про це, і це вже неможливо приховати. Це коли я почав говорити два роки тому, це здавалося абсолютно неймовірним, зараз все більше людей про це знають. І писатиме про це не лише Times, писатимуть інші знамениті видання. І не лише Daily Mail і The Sun, їх можна було поставити ще під сумнів, але від Times ви просто так не відмахнетесь. Вони одержують відомості від розвідки. Люди з цих служб, принаймні з американських, досить непогано уявляють стан його здоров'я", – зазначив він.

Політолог додав, що ніхто з абсолютною точністю не скаже, коли помре Путін, втім, те, що "восени оточення вже очікує пов'язаних із цим політичних проблем – це факт, який стає все більш відомим".

Валерій Соловей додав, що через проблеми зі здоров'ям Путін і сам поспішає.

"Йому треба закінчити хоч якимось чином свою велику місію. Але вона якось усе не складається. І винні в цьому, мабуть, були шамани, яких він послухав. Тому що остаточне рішення він ухвалив після обрядів, проведених шаманами, яких привіз Шойгу", – зазначив він.

Нагадаємо, Валерій Соловей також розповів, що Путіна накачують таблетками і готують нову операцію. Наразі в 69-річного очільника Кремля є три діагнози.

Статьи по теме
"Чому не в полі, с*ка!": момент падіння військового літака в Росії потрапив на відео

Поки літак із людьми на борту палає та намагається сісти біля житлових будинків, росіяни знімають авіакатастрофу на відео. Вони лаються, що пілот не відлетів подалі, аби приземлитися.
вчера, 14:36 — 724

Росія починає платити за санкції: експерти оцінили втрати різних галузей у РФ
Росія починає платити за санкції: експерти оцінили втрати різних галузей у РФ

Спільні зусилля демократичного світу завдають дедалі більшої шкоди російській економіці. Зараз Росія є світовим лідером за кількістю запроваджених санкцій (понад 5500), випередивши навіть Іран.
23.06 — 1042

Поранений пострілом у голову: охоронець Путіна, який носив ядерну валізку, в тяжкому стані в лікарні
Поранений пострілом у голову: охоронець Путіна, який носив ядерну валізку, в тяжкому стані в лікарні

Як відомо, з охоронцями та валізками у Путіна особливі стосунки.
23.06 — 826