Контракти.ua

1343  —  17.05
Спікер Одеської ОВА анонсував "цікаві події" на Зміїному
Спікер Одеської ОВА анонсував

Острів має стратегічне значення, і Україні дуже важливо його повернути, наголосив Сергій Братчук. Острів Зміїний буде звільнено найближчим часом.

Про це 16 травня в ефірі 24 каналу заявив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук. Пише Корреспондент.net.

Він уточнив, що зараз у Чорному морі стоїть кілька російських кораблів, проте їхня кількість постійно змінюється, оскільки йде перегруповання.

"Ці кораблі продовжують періодично випускати ракети, тому вони час від часу йдуть до Криму, щоб поповнити запаси", - наголосив Братчук.

На його думку, російські військові судна повертатимуться, бо мають багато завдань, наприклад, продовжувати блокаду українських портів.

"І ми знаємо про острів Зміїний – це, взагалі, тема дуже важлива. Зараз детально коментувати не буду, але сподіваюся, що найближчим часом ми побачимо досить багато цікавих речей. Тому що цей острів – стратегічний, це розуміє і ворог. Але найважливіше – це українська земля, і чому б не повторити те, що було на Харківщині, - заявив спікер ОВА.

Раніше глава ГУР Кирило Буданов заявив, що Україна боротиметься за острів Зміїний стільки, скільки потрібно.

Битва за Зміїний. Чому острів важливий Україні та РФ