Контракти.ua

1467  —  16.05.22
"200 тисяч росіян вже закопані в землю": фінський генерал відповів Путіну на погрози щодо вступу країни в НАТО

У Фінляндії висловили свої думки щодо погроз Росії щодо вступу країни в НАТО.

Своє ставлення до погроз росіян висловив один із фінських генералів.

Його відповідь Росії у своїму твітері опублікував американський адмірал Джеймс Ставрідіс. Пише ТСН. 

"Запрошуємо вас приєднатися до 200 тисяч росіян, які вже закопані в землю у Фінляндії на глибині кількох метрів після вашої останньої спроби 1939 року", - сказав фінський генерал.

Нагадаємо, що вступ Фінляндії до НАТО став вимушеним кроком у відповідь на вторгнення РФ до України. Виступаючи після оголошення про вступ Фінляндії до НАТО, прем'єр-міністерка країни Санна Марін заявила, що цей крок був необхідним після вторгнення Росії в Україну.

Раніше ми повідомляди, що Фінляндія ухвалила остаточне рішення приєднатися до НАТО.

Статьи по теме
Танкери РФ масово прямують через Ла-Манш: Британія обіцяє
Танкери РФ масово прямують через Ла-Манш: Британія обіцяє "рішучі заходи"

Щонайменше вісім підсанкційних нафтових танкерів зараз рухаються через Ла-Манш. Це відбувається попри те, що уряд Британії оголосив про боротьбу з "тіньовим флотом".
вчера, 11:36 — 232

НАТО без США може стати реальністю: Європа готується до безпрецедентного сценарію
НАТО без США може стати реальністю: Європа готується до безпрецедентного сценарію

Сумніви США у зобов’язаннях перед НАТО змушують Європу переосмислювати власну оборону.
29.01 — 248

Європейська армія під загрозою: генсек НАТО пояснив, чому ідея небезпечна
Європейська армія під загрозою: генсек НАТО пояснив, чому ідея небезпечна

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте застеріг, що створення окремих європейських збройних сил може послабити колективну оборону і стати на руку Росії.
27.01 — 303