Контракти.ua

643  —  15.05
Американські гаубиці вже нищать ворога на передовій - Міноборони
Американські гаубиці вже нищать ворога на передовій - Міноборони

Американські гаубиці M777, які Збройні сили України отримали в рамках військової допомоги США, вже ефективно нищать російських загарбників на передовій.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сторінку Міністерства оборони у Фейсбуці.

«Надзвичайно висока точність, якість та ефективність. 155 мм американські гаубиці M777, які ЗСУ отримали в рамках військової допомоги США, вже нищать окупантів на передовій. Сучасна гармата з дальністю пострілу понад 30 км перевершує зразки ствольної артилерії рф», - підкреслили у Міноборони.

Відомство оприлюднило відео одного з доказів ефективності гаубиць – знищену переправу росіян та близько 70 одиниць ворожої техніки.

«Тепер українські воїни смалитимуть путінських солдат ще професійніше», - упевнені у МОУ.

Раніше Міністерство оборони також показало відеолайфхаки застосування протитанкового комплексу FGM-148 «Джавелін», за допомогою якого знищують ворога.

Наприкінці квітня міністр оборони США Ллойд Остін заявив про створення міжнародної Контактної групи з питань оборони України за участю понад 40 держав.

Міністерство оборони США створило Центр контролю військової допомоги Україні (ECCU), який займатиметься координацією та оптимізацією постачання озброєнь нашій країні з боку Сполучених Штатів та їхніх союзників.