Контракти.ua

2575  —  14.05
"Таємна записка зі зворотним ефектом": у Кремлі переконували, що Путін здоровий, але в це вже ніхто не вірить

Сьогодні у західній пресі з'явилася чергова інформація про хворобу Путіна. Нова версія діагнозу російського диктатора звучить як "рак крові".

Цією інформацією із західними джерелами поділився якийсь олігарх, наближений до Кремля та президента РФ, який, зрозуміло, побажав залишитися анонімом заради власної безпеки. Пише ТСН. 

Експерти зголосилися коментувати нову інформацію. Наприклад, Ешлі Гроссман, професорка ендокринології Оксфордського університету, сказала New Lines: "Путін завжди був дуже підтягнутим чоловіком зі злегка виснаженим виглядом. Але за останні кілька років він змінився, його обличчя та шия стали одутлими. Це називається "кушингоїдна зовнішність", і це може бути викликано прийомом стероїдів", — пише Mirror.

Користувач твітера під ніком @thejackhopkins стверджує, що він керував онкологічним відділенням протягом року і не раз бачив такий погляд, як у Путіна. Його вердикт схожий на те, що кажуть наближені до президента люди.

"Путін вмирає. Щодня, повільно та впевнено. Онкологічним відділенням я керував рік. Я бачив цей погляд сотні разів". А також опублікував кілька порівняльних фото для аналізу, підписавши:

"Я міг би написати пояснення, але картинка варта тисячі слів. 2020 рік порівняно з тим, що зараз".

Тим часом відомо також про "таємну записку", яка була розіслана штаб-квартирою ФСБ у березні всім її регіональним директорам і яка наказувала їм не слухати чутки про невиліковний стан президента. Однак це мало зворотний ефект і саме викликало багато підозр у тому, що діагнози Путіна таки правдиві.

Статьи по теме
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко

Президент рф путін, який останнім часом став примірятися до образу Петра I, не розглядає рпц як незалежний, хоча б формально, центр впливу і "дозрів" до неформального знищення патріархії як такої.
27.06 — 546

Поранений пострілом у голову: охоронець Путіна, який носив ядерну валізку, в тяжкому стані в лікарні
Поранений пострілом у голову: охоронець Путіна, який носив ядерну валізку, в тяжкому стані в лікарні

Як відомо, з охоронцями та валізками у Путіна особливі стосунки.
23.06 — 889

Закривавлений диктатор: Путіну вночі викликали медиків
Закривавлений диктатор: Путіну вночі викликали медиків

Давно не було новин про здоров'я російського президента Путіна, який, як відомо, невиліковно хворий на рак і не лише на нього.
21.06 — 966