Контракти.ua

1678  —  13.05
Не брав участь у "спецоперації": військова прокуратура РФ про крейсер "Москва"
Не брав участь у

У військовій прокуратурі Чорноморського флоту заявили, що внаслідок НП корабель затонув, не входивши водночас до територіальних вод України.

Військова прокуратура РФ у відповідь на звернення батька, в якого безвісти зник син із крейсера "Москва", повідомляє, що корабель не брав участі у "спецоперації" і не заходив до територіальних вод України. Про це повідомляє "Радіо Свобода". Пише Фокус. 

Батько зниклого сина написав звернення до військової прокуратури Чорноморського флоту з метою встановлення місцезнаходження сина Шкребця Єгора Дмитровича. В результаті перевірки в прокуратурі заявили, що ракетний крейсер "Москва" не входив до українських територіальних вод, а також не був включений до складу частин, які залучають до "спеціальної військової операції".

"13.04.2022 під час надзвичайної події, яка спричинила загибель корабля, останній зник безвісти. Пошукові заходи позитивного результату не принесли, наразі місце розташування вашого сина не встановлено", — зазначено в документі.

Тому з 20 квітня указом командира військової частини 84201 місцеперебування Шкребця оголошено безвісно відсутнім. Якщо ситуація зміниться, то батькові пообіцяли повідомити.

За офіційними даними, внаслідок загибелі флагмана Чорноморського флоту РФ, загинув 1 військовий, а ще 27 оголошені зниклими безвісти.

Нагадаємо, вранці 14 квітня ЗМІ повідомили, що флагман Чорноморського флоту через тяжкі пошкодження нахилився на лівий борт і потонув. 18 квітня з'явилися перші фото та відео з крейсера після удару "Нептуна".

Статьи по теме
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко

Президент рф путін, який останнім часом став примірятися до образу Петра I, не розглядає рпц як незалежний, хоча б формально, центр впливу і "дозрів" до неформального знищення патріархії як такої.
вчера, 18:18 — 484

У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта
У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта

Росія порушила умови виплати свого суверенного боргу, не погасивши вчасно відсотки за кредитом.
вчера, 13:18 — 3598

"Чому не в полі, с*ка!": момент падіння військового літака в Росії потрапив на відео

Поки літак із людьми на борту палає та намагається сісти біля житлових будинків, росіяни знімають авіакатастрофу на відео. Вони лаються, що пілот не відлетів подалі, аби приземлитися.
24.06 — 753