Контракти.ua

1429  —  12.05.22
У Європарламенті пропонують ввести санкції проти екс-канцлера Німеччини Шрьодера
У Європарламенті пропонують ввести санкції проти екс-канцлера Німеччини Шрьодера

Ліберальна група Renew Europe в Європейському парламенті запропонувала розширити санкційний список. До переліку хочуть додати ексканцлера Німеччини Герхарда Шрьодера.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico.

Проект резолюції підготував іспанський депутат Луїс Гарікано. Документ вітає "обґрунтовані санкції" ЄС проти Росії.

У тексті резолюції йдеться про розширення списку санкцій Євросоюзу і пропонується додати в нього європейських членів рад директорів великих російських компаній. Серед запропонованих осіб є колишній канцлер Німеччини Шрьодер.

Європарламент голосуватиме за відповідний документ наступного тижня, але одноголосного рішення серед євродепутатів поки немає. Дві найбільші групи, Європейська народна партія, Соціалісти і демократи, поки не прийшли до єдиної думки щодо резолюції. Але автор документа і кілька інших чиновників вірять, що рішення буде прийнято.

Нагадаємо, колишній канцлер Німеччини займає керівні посади в російських енергетичних компаніях "Роснефть" і "Газпром". Він відмовився розривати відносини з Москвою.

Статьи по теме
Після ініціативи Здеховського ЄС готує заборону на в’їзд для росіян, які воювали проти України
Після ініціативи Здеховського ЄС готує заборону на в’їзд для росіян, які воювали проти України

Європейський Союз готує пропозиції щодо обмеження в’їзду для російських військовослужбовців, які брали участь у війні проти України.
22.04 — 498

Росія може посилити тиск на команду Мадяра, щоб повернути Угорщину на свою орбіту — експертка
Росія може посилити тиск на команду Мадяра, щоб повернути Угорщину на свою орбіту — експертка

Експертка заявила, що Росія може намагатися повернути Угорщину на свою орбіту через тиск на політичну команду Мадяра та гібридні методи впливу.
15.04 — 620

Росія готує нове вторгнення одразу на два напрямки: все
Росія готує нове вторгнення одразу на два напрямки: все "спалила" заява Патрушева — ISW

Кремль може готувати провокації та порушення повітряного простору країн НАТО під приводом «відповіді» на удари українських безпілотників.
14.04 — 399