Контракти.ua

385  —  11.05
"Розуміє поразку і боїться Україну": Клімкін розповів про головний меседж Путіна на параді

Російський диктатор Володимир Путін, який розв'язав варварську війну в Україні, розуміє, що все йде до його поразки.

Текст промови Путінa на 9 Травня свідчить про його страх і нервове ставлення до війни в Україні. Своїми словами на параді глава Кремля натякав, що хоче розмовляти із Заходом.

Про це колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін сказав в інтерв’ю OBOZREVATEL. Пише ТСН. 

"Він (Путін. - ред.) розуміє, що все йде до поразки, як би він не подавав, що все йде за планом. Адже захопити Україну за кілька днів не вдалося. Сам текст промови і головне, як він її читав, показує його хворобливе і нервове ставлення до війни з нами. Будь-який психолог вам це скаже. Його меседж дуже простий: він нас не визнає, він нас навіть боїться, ставиться до нас нервово і хворобливо, і хоче розмовляти із Заходом", - сказав Клімкін.

Натомість ексголова МЗС України заявив, що не вірить в жодні мирні угоди з нинішнім режимом у РФ. За його словами, Путін у промові натякав на розмову з Заходом.

"Він не хоче з нами розмовляти – він показав це, свідомо не згадавши Україну", - зауважив Павло Клімкін.

Статьи по теме
Cвітовий рейтинг Росії та її очільника впав до рекордно низьких показників
Cвітовий рейтинг Росії та її очільника впав до рекордно низьких показників

На тлі повномасштабного вторгнення РФ до України рейтинг Росії у світі та її лідера Володимира Путіна впав до рекордно низьких показників.
вчера, 11:29 — 392

Що в них у голові: навіщо солдати РФ паскудять там, де живуть
Що в них у голові: навіщо солдати РФ паскудять там, де живуть

Психолог та експерт із невербальної комунікації Валентин Кім розповів, чому російські солдати не сплять на ліжках, паскудять у душі, з туалету роблять складське приміщення і чому це не про психіатрію.
23.06 — 256

Вибачте, але ні: син Кабаєвої та Путіна не зможе отримати бажане громадянство
Вибачте, але ні: син Кабаєвої та Путіна не зможе отримати бажане громадянство

Уряд Швейцарії раніше цього місяця проголосував проти закону про автоматичне надання громадянства тим, хто народився на території країни. А один із синів президента Путіна та ексспортсменки Кабаєвої народився саме у Швейцарії і міг би претендувати на громадянство після досягнення 18 років, якби такий закон було ухвалено.
23.06 — 341