Контракти.ua

858  —  09.05
Військовий експерт назвав реальну причину, чому Путін прибрав з параду "літак Судного дня" і всю авіацію
Військовий експерт назвав реальну причину, чому Путін прибрав з параду

Під час військового параду в Москві була чудова погода, тому нельотна погода не могла бути причиною скасування параду літаків.

У Москві вперше за всю історію сучасної РФ скасували повітряну частину параду до 9 травня через нібито погодні умови. Раніше анонсований проліт літака "Судного дня" так і не відбувся. Пише ТСН. 

Але повітряну частину параду скасували з політичних, а не погодних причин. Путін ухвалив рішення не демонструвати "літак Судного дня" – командний борт Іл-80, призначений для евакуації керівництва країни у разі ядерної війни, під тиском Заходу.

Такої думки дотримується військовий експерт Олег Жданов. В ексклюзивному інтерв'ю OBOZREVATEL він сказав, що повітряну частину параду скасували через ультиматум із боку Заходу.

Як пояснив експерт, такий ультиматум було зроблено після численних заяв та натяків керівництва РФ про можливість застосування ядерної зброї в ході війни проти України.

"Путін почав розганяти тему ядерної зброї, і його відразу ж попередили, що вони звернуть увагу на питання про його особисту ліквідацію. Або на питання про введення санкцій проти близьких йому людей. Зверніть увагу, відразу ж усі посадовці в РФ почали говорити – та ні, ми і не збиралися застосовувати ядерну зброю", – уточнив Жданов.

Водночас експерт звернув увагу на те, що в момент проведення військового параду в Москві була чудова погода, тому нельотна погода не могла бути причиною скасування параду літаків.

"Я дивлюся пряму трансляцію – там чудова погода для авіації, просто літай, скільки душа забажає, – сказав він. – Але прибрали "літак судного дня", а більше там нічого показувати", – додав експерт.

Нагадаємо, Путін 8 травня привітав Україну з "Днем победи".

Статьи по теме
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко

Президент рф путін, який останнім часом став примірятися до образу Петра I, не розглядає рпц як незалежний, хоча б формально, центр впливу і "дозрів" до неформального знищення патріархії як такої.
вчера, 18:18 — 484

У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта
У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта

Росія порушила умови виплати свого суверенного боргу, не погасивши вчасно відсотки за кредитом.
вчера, 13:18 — 3598

"Чому не в полі, с*ка!": момент падіння військового літака в Росії потрапив на відео

Поки літак із людьми на борту палає та намагається сісти біля житлових будинків, росіяни знімають авіакатастрофу на відео. Вони лаються, що пілот не відлетів подалі, аби приземлитися.
24.06 — 753