Контракти.ua

854  —  06.05.22
Повторний наступ Росії на Київ. Павлюк оцінив, наскільки це можливо
Повторний наступ Росії на Київ. Павлюк оцінив, наскільки це можливо

Ймовірність повторного наступу російських військ на Київ завжди залишається. Влада не відкидає таких варіантів, а тому готується до різних дій ворога.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Київської ОВА Олександра Павлюка в інтерв'ю "Укрінформу".

"Ймовірність завжди лишається, тому що без захоплення столиці повної перемоги над Україною ніколи не буде. Тому, якщо у планах Росії залишається повне знищення України, а це було завжди, і доки існуватиме Росія, серце України - Київ - буде під прицілом. Ми такі варіанти не відкидаємо, прораховуємо і готуємося до різних можливих сценаріїв дій супротивника", - розповів він.

Статьи по теме
Україна, США і Росія домовилися про нову зустріч: що говорить Зеленський
Україна, США і Росія домовилися про нову зустріч: що говорить Зеленський

Україна, США та Росія проведуть третій раунд переговорів. Така зустріч має відбутися вже найближчим часом.
вчера, 17:04 — 155

Чи вийде Україна з Донбасу: Сибіга розповів, що саме Київ погодив з Вашингтоном
Чи вийде Україна з Донбасу: Сибіга розповів, що саме Київ погодив з Вашингтоном

Андрій Сибіга заявив, що гарантії безпеки від США не зачіпають територіальну цілісність України, а перемир’я стане основою для мирних переговорів.
04.02 — 260

"Війна, як у Матриці": військовий пояснив, якою має бути армія України

Командир безпілотних систем Єгор Соболєв поділився баченням війни майбутнього та ролі дронів на полі бою.
29.01 — 240