Контракти.ua

798  —  04.05.22
У росії в рамках прихованої мобілізації агітують «казаків» та колишніх військових - розвідка
У росії в рамках прихованої мобілізації агітують «казаків» та колишніх військових - розвідка

У росії для поповнення резервів військ у рамках прихованої мобілізації агітатори основну увагу приділяють набору "добровольців" з числа "казаків" з Ростовської області та Краснодарського краю.

Як передає Укрінформ, про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Телеграмі.

Також у фокусі уваги перебувають громадяни, які втратили роботу внаслідок міжнародних санкцій, та колишні військовослужбовці, що проживають на території інших пострадянських країн.

Агітаційна кампанія триває і в інших суб’єктах рф. За наявними даними, у військових комісаріатах Приморського краю активно проводиться пошук бажаючих взяти участь у бойових діях. Пропонована заробітна плата "добровольця" – від 200 тис. рублів.

Аналогічні заходи проходять також у Брянській, Курській та Бєлгородській областях. Місцеві військкомати пропонують укладення короткострокових контрактів на три місяці із проходженням підготовки на полігонах.

Водночас проводяться підготовчі заходи до можливого оголошення часткової мобілізації у Бєлгородській, Курській та Брянській областях на випадок різкого погіршення ситуації на українському фронті.

Агітаційні заходи наражаються на значну недовіру з боку потенційних "мобілізованих", адже в рф починає ширитись інформація про значну кількість вбитих на війні з Україною, наголошують у ГУР. Багато тих, хто на початку війни підписав "короткострокові контракти", не змогли повернутись додому після формального закінчення терміну контрактів. Додаються проблеми з реальним отриманням обіцяних коштів – військові або взагалі не можуть отримати грошей, або ж отримують на порядок менші суми, підкреслюють у розвідці.

Як повідомляв Укрінформ, за даними ГУР Міноборони, росіяни штучно нагнітають ситуацію в Придністров'ї, щоб використовувати її як психологічну атаку проти України.

Статьи по теме
Україна паралізувала майже половину нафтопереробних потужностей РФ, - FT
Україна паралізувала майже половину нафтопереробних потужностей РФ, - FT

Українські дрони та ракети завдали рекордної шкоди ворожим НПЗ.
30.07 — 215

Розвідка помітила
Розвідка помітила "тривожний сигнал" в діях олігархів РФ

Найбагатші росіяни дедалі активніше позбуваються активів у Росії.
27.07 — 428

У РФ
У РФ "відбивалися" від дронів майже у 20 регіонах

У Кремлі вже підрахували "успіхи" ППО після чергової неспокійної ночі.
18.07 — 307