Контракти.ua

4392  —  04.05
Арестович: Україні вигідна загальна мобілізація в Росії, є три причини
Арестович: Україні вигідна загальна мобілізація в Росії, є три причини

Загальна мобілізація у Росії принесе користь Україні. Про це радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив в інтерв'ю Марку Фейгіну за підсумками 1 травня.

За словами Арестовича, на загальну мобілізацію в Росії чекають люди, які зараз на території РФ об'єдналися в осередки легіону "Свобода Росії" – у них для боротьби з путінським режимом поки що немає зброї, але вони її отримають, коли їх призвуть до армії. Пише liga.net.

"Мобілізація в Росії, загальна – благо для України. Тому що почнеться останній відлік днів режиму Путіна, дуже швидкий зворотний відлік. Це буде вже непереборний процес. Найкраще, що може статися, це загальна мобілізація в Росії. Це настільки хороший для нас козир, що навіть не хотілося говорити", – сказав Арестович.

Як заявив радник глави ОП, по-перше, в результаті загальної мобілізації в РФ може виявитися, що в країні існує набагато більше осередків легіону "Свобода Росії", ніж очікувалося. По-друге, може розпочатися повальне приєднання до цих осередків.

"А по-третє, вони не прогодують цю масу людей... І це почне валити російську економіку ще швидше, ніж є зараз", – сказав Арестович.

На думку радника голови ОП, зараз у путінського режиму ще є шанс "відпетляти", припинити війну, домовитися, але з моменту оголошення загальної мобілізації для Путіна почнеться зворотний відлік.

"Величезні сотні тисяч... або скільки там – десятки тисяч мобілізованих мужиків зі зброєю, яких насильно женуть на фронт... Пригадаймо 1917 рік, коли батюшку-царя зняли мобілізовані... Нормальні російські мужики... нормальні, яких смикнуть від сімей, вони й постукають у цей бункер (Путіна) – прикладом", – заявив радник голови ОП.

Статьи по теме
Не впадаємо в «ракетний синдром»: наша зброя – витримка, спокій та усвідомлена лють на ворогів
Не впадаємо в «ракетний синдром»: наша зброя – витримка, спокій та усвідомлена лють на ворогів

Євген Дикий: Ну що, мої котики та зайчики, поговоримо про погане. Поки це погане тільки у зародку і ще не наробило непоправної шкоди. Я про те гівенце, яке потекло по ніженьках частини наших героїв глибокого тилу і все ширшеньким струмочком починає витікати на простір фейсбучиків, телеграмчиків та іншої всякої інсти.
28.06 — 467

Посмотрим на север: армия РБ и сценарий её возможного использования. Без шапкозакидательства
Посмотрим на север: армия РБ и сценарий её возможного использования. Без шапкозакидательства

Константин Машовец: По просьбе... Немного посмотрим на ЛукашенкУ... Итак, на сегодняшний день вторжение беларуской армии на территорию Украины оценивается как маловероятное. Однако, это исключительно на данный момент и вероятность сего события явно не стремится к отметке "ноль", а скорее наоборот – постепенно растёт.
28.06 — 583

Єдиний спосіб змусити Путіна поступитись – розгромити його армію: військовий експерт обурений
Єдиний спосіб змусити Путіна поступитись – розгромити його армію: військовий експерт обурений "м’якість" ЄС і НАТО

Том Купер переконаний, що в Україні війна затягується, бо Захід ведеться на шантаж Путіна.
26.06 — 1060