Контракти.ua

620  —  01.05
Папа Римський розкритикував Росію за "варварськи зруйнований" Маріуполь
Папа Римський розкритикував Росію за

Папа Римський Франциск у недільному зверненні на площі Святого Петра побічно розкритикував Росію. Зокрема, за "варварськи зруйнований" Маріуполь в ході повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

Повідомляється, що Франциск назвав російську війну проти України "моторошним регресом людства" і заявив, що вторгнення змусило його "страждати і плакати".

У той же час він закликав до створення гуманітарних коридорів для евакуації людей, які опинилися в пастці на металургійному заводі "Азовсталь" в Маріуполі.

Крім того, під час свого полуденного благословення Франциск побічно розкритикував Росію, заявивши, що Маріуполь був "варварськи обстріляний і зруйнований".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Ватикані поки не бачать сенсу поїздки Франциска до Києва. До цього стало відомо, що така можливість розглядалася.

Статьи по теме
У Ватикані розкритикували патріарха кирила
У Ватикані розкритикували патріарха кирила

У Ватикані вражені тим, що війна росії проти України може отримувати ще й релігійну легітимацію в російській православній церкві.
09.05 — 590

Папа Римський розгорнув привезений із Бучі український прапор
Папа Римський розгорнув привезений із Бучі український прапор

Папа Римський Франциск на загальній аудієнції у середу розгорнув український прапор, привезений з Бучі та закликав молитися за невинно вбитих і за припинення війни в Україні.
06.04 — 2131

Папа Франциск может отречься от Святого Престола - СМИ
Папа Франциск может отречься от Святого Престола - СМИ

Папа Римский Франциск может добровольно уйти со Святого Престола из-за проблем со здоровьем.
24.08.21 — 610